Dom » Budownictwo

Szkoła Dekarska Protan wyróżniona za wysoką jakość!

Szkoła Dekarska Protan wyróżniona za wysoką jakość!
Zobacz więcej zdjęć »
Podczas III Europejskiego Kongresu Jakości odbyło się uroczyste wręczenie Certyfikatu JAKOŚĆ ROKU®. W gronie 106 laureatów, znalazł się Protan Polska wyróżniony za wysoką jakość w kategorii USŁUGA za program szkoleniowy realizowany w ramach Szkoły Dekarskiej Protan.

Certyfikat JAKOŚĆ ROKU® jest największą w Polsce inicjatywą realizowaną przez Fundację Qualitas od dwunastu lat. Promuje przedsiębiorstwa, organizacje i jednostki naukowo-badawcze, dla których wysoka jakość usług, produktów, innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań stanowi priorytet, a także wyznacza ścieżkę dalszego rozwoju.

- Szkoła Dekarska to autorski program szkoleń, unikatowych w skali ogólnopolskiej, podczas którego uczestnicy mogą zdobyć praktyczne umiejętności z zakresu kompleksowego montażu i instalacji systemów dachowych opartych na membranie typu PVC - mówi Michał Miąsek, Dyrektor Zarządzający Protan Polska Sp. z o.o.

Statuetkę oraz dyplom odebrał Pan Michał Miąsek, Dyrektor Zarządzający Protan Polska Sp. z o.o. wraz z Panem Jerzym Kosiorem, Doradcą Technicznym Protan, odpowiedzialnym za realizowanie szkoleń  w ramach Szkoły Dekarskiej Protan.

Praktyczna nauka zgrzewania membran oraz zastosowania produktów i rozwiązań systemowych to głównej obszary tematyczne, na których skupiają się uczestnicy Szkoły Dekarskiej Protan Polska, mieszczącej się w Pabianicach. Uczestnicy po ukończeniu trzydniowego szkolenia potwierdzają swoją wiedzę egzaminem z teorii i praktyki dotyczącej właściwości membran PVC, systemów montażu, urządzeń i praktycznych umiejętności zgrzewania membran oraz wykonywania obróbek. Osoby, które pozytywnie przejdą weryfikację, otrzymają dyplom poświadczający ich kompetencje dekarskie na okres dwóch lat.

Na jedyny tego typu program z zakresu poprawnej instalacji dachów z membraną dachową z PVC prowadzony jest obecnie nabór na kolejne zjazdy szkoleniowe.

www.protan.pl

www.facebook.com/Protan-PolskaRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PROTAN Polska Sp. z o.o.
http://www.protan.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »