Firma » Biznes

Szkolenia warszawiaków zakończone sukcesem

Szkolenia warszawiaków zakończone sukcesem
Zobacz więcej zdjęć »
Koniec wakacji dla warszawiaków, oznaczał stymulacje pokładów kreatywności i ucztę intelektualną. Wszystko za sprawą Agencji SEDNO i dwóch szkoleń w Warszawie. Na „Narzędzia kreatywnej prezentacji” i „Profesjonalnego trenera wewnętrznego”, wybrało się zacne grono mieszkańców stolicy.

Narzędzia kreatywnej prezentacji:

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

"Świetne szkolenie dla osób, które chcą podnieść swoje umiejętności w tworzeniu kreatywnych i zaskakujących prezentacji dla publiczności."
Rafał Drobnik

"Szkolenie ciekawe i zawierające elementy nowości branżowych."

Paweł Rejmer

Profesjonalny trener wewnętrzny:

"Polecam dla wchodzących w zawód trenera, sposób przekazu umożliwia łatwe przyswajanie zupełnie nowych pojęć, narzędzi, metod."

Krzysztof Urbaniak

"Szkolenie bardzo przydatne w pracy trenera wewnętrznego, zostało podjęte szerokie spektrum zagadnień i problemów z którymi trener styka się na codzień. Większość z tematów jestem w stanie wykorzystać od zaraz, pozostałe przydadzą mi się w dalszym rozwojem kariery."

Beata Kania

"Szkolenie bardzo mi się podobało. Cele merytoryczne zostały spełnione. Bardzo dobrze czułam się na tym szkoleniu - atmosfera była bardzo przyjazna, co dodatkowo sprzyjało przyswajaniu wiedzy."

Malwina Kądziela

"Zajęcia prowadzone profesjonalnie, duża wiedza merytoryczna trenera."

Olimpia Sipak-Szmigiel

"Szkolenie dla trenerów było dla mnie użyteczne, bo pozwalało natychmiast przećwiczyć w praktyce samodzielnie cenne uwagi i zasady przekazane przez prowadzącą. Doskonały feedback namacalna wartość dodana."

Rafał Rudnicki

"Szkolenie było bardzo ciekawe. W czasie wykładu były również praktyczne ćwiczenia co jest bardzo przydatne. Wiedza trenerów jest bardzo wysoka - zachęcam innych do udziału w szkoleniu Narzędzia kreatywnej prezentacji".

Sylwia JabłońskaRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agencja Sedno Sp. z.o.o.
http://www.szkolenia.agencjasedno.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »