Dom » Budownictwo

Sztuczna inteligencja na rynku budowlanym

Sztuczna inteligencja na rynku budowlanym
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Sopro Polska, czołowy producent chemii budowlanej, jako pierwszy w branży wprowadził na swoją stronę internetową innowacyjny pomysł: "aiboot" - czyli nową odmianę awatara dysponującego sztuczną inteligencją.

Aiboot posiada rzetelną wiedzę o produkcie, doskonały kontakt z internautą i stanowi alternatywę dla tradycyjnej formy reklamy internetowej oraz klasycznego instruktażu.

aiboot to program komputerowy, który prowadzi rozmowy z użytkownikiem internetu, wykorzystując metody i techniki sztucznej inteligencji, wizualizację postaci i syntezę mowy. Odpowiada na pytania internauty oraz udziela mu informacji ogólnych, technicznych i specjalistycznych na temat produktu lub konkretnego systemu. Informacje jakie aiboot posiada w swojej bazie wiedzy pochodzą bezpośrednio od producenta oraz z eksperckich blogów i forów internetowych. aiboot pokazuje także zdjęcia, wykresy, tabele, grafikę, oraz filmy.

aiboot jest skonstruowany jako "wirtualny doradca" w zakresie trzech najbardziej popularnych systemów budowlanych:

1. technologii łazienkowej
2. technologii tarasowej
3. technologii balkonowej


Mamy nadzieję że ten nowy projekt znacząco ułatwi dostęp do specjalistycznej wiedzy budowlanej.

Zapraszamy na www.sopro.plSopro Polska ( www.sopro.pl )
więcej informacji z SOPRO POLSKA (PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (2)

  • avatar
    tubitpl 2012-03-16 08:18:36

    ja na budowach widzę wiele naturalnej głupoty

  • avatar
    gorria 2011-09-22 15:34:49

    Zaskakująco dobre doradztwo, widziałam takie roboty na stronach, ale zazwyczaj niewiele wiedziały. A ta panna radzi sobie dobrze, może być niezłe narzędzie w przyszłości.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »