Firma » Reklama

SZTUKA KOMPOZYCJI - Jak powstaje spójny obraz?

SZTUKA KOMPOZYCJI - Jak powstaje spójny obraz?
Zobacz więcej zdjęć »
Smarfonem dziś każdy jest w stanie nagrać film. Jak to się dzieje, że jedne filmy są niesamowicie piękne i zapierają dech w piersiach, a w innych coś nie gra? Filmy reklamowe warszawa, które proponujemy mają zwartą kompozycję i są miłe dla oka i odbiorcy, bo w swojej pracy stawiamy na profesjonalizm

Widz właściwie nie wie co jest nie tak, ale czuje intuicyjnie, że gdzieś zgrzyta,  co nie gra. To kompozycja odpowiada za dobrą jakość, kiedy tworzymy filmy reklamowe warszawa.

            Żeby film był spójny, przede wszystkim przed nagraniem powinien powstać scenariusz. Scenariusz programu, reklamy, czy filmu eventowego potrzebny jest po to, aby każdy członek ekipy pracująca przy realizacji wiedział co ma robić. Tworząc  filmy reklamowe warszawa  wiemy jak długo ma trwać film, co klient chce pokazać, a także na co zwrócić szczególną uwagę, a nawet co ukryć lub po prostu nie eksponować. Ważne są kolor i światło. To właśnie oświetlenie tworzy nastrój na planie filmowym.  Światłem i cieniem można tworzyć także  nastrój. Dobre  filmy reklamowe warszawa to takie produkcje, gdzie odbiorca, czyli widz „czuje” film, potrafi go odebrać wszystkimi zmysłami. Tak należy tworzyć atmosferę, żeby widz wiedział co autor ma na myśli. Czy zdarzyło Wam się dostać ślinotoku, kiedy na ekranie pojawia się soczysta cytryna, którą ktoś wyciska? No właśnie.! Czujecie zapach cygar, kiedy widzicie drewniane biurko z tlącym się papierosem i szklaneczką czegoś mocniejszego w tle? A kiedy widzicie twarz niemowlęcia z wielkimi błękitnymi oczami i perlistym śmiechem, czy nie zaczynacie sami się śmiać? A kiedy obraz przedstawia radosną rodzinę, ale w tle słychać muzykę z horroru, to intuicyjnie wyczuwacie, że za chwilę wydarzy się coś złego. Tak, tak moim Drodzy, to jest to co Wy czujecie podskórnie, a my wiemy jak działają  filmy reklamowe warszawa i potrafimy pracować z obrazem, dźwiękiem  i kompozycją.

            Tak jak przy budowaniu domu, tak i przy tworzeniu filmów trzeba zacząć od fundamentów. W przypadku filmów to scenariusz, storyboardy, czyli scenorys, to znaczy  scenariusz w formie rysunków. Po to robi się scenariusz w formie rysunków, aby zarówno klient, jak i wykonawca, wiedzieli mniej więcej, w którym kierunku ma pójść praca nad filmem. Oczywiście na planie filmowym może wpaść do głowy jakiś ciekawy pomysł, albo wydarzy się spontanicznie coś interesującego, ale warto pamiętać, że szczęście sprzyja przygotowanym.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

slawek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »