Dom » Budownictwo

Sztyfciarka Stanley Fatmax - drewno nie ma szans

Sztyfciarka Stanley Fatmax - drewno nie ma szans
Zobacz więcej zdjęć »
Nowa sztyfciarka FMC792D2 STANLEY FATMAX® z beznarzędziową regulacją głębokości wbijania sztyftów spełni oczekiwania każdego fachowca pracującego w drewnie. Posiada mechaniczny napęd gwarantujący skuteczność niezależnie od temperatury, brak pustych strzałów oraz mniejsze koszty eksploatacji.

Wykorzystanie nowoczesnych narzędzi poprawia szybkość i jakość wykonywanych prac. I chociaż gwoździarki kojarzą się głównie z dekarstwem i budową dachu, to podobne urządzenia doskonale sprawdzą się w pracach lżejszych. Mniejsza siostra gwoździarki - sztyfciarka jest narzędziem stosowanym głównie podczas mocowania mniejszych drewnianych elementów np. mebli, listew, czy ram okiennych. Poprawiając szybkość pracy ekip montażowych i stolarzy, staje się niezastąpionym elektronarzędziem do pracy w drewnie.

 

Niewielka sztyfciarka STANLEY FATMAX® FMC792D2 zwiększa mobilność w pracy i pozwala sięgnąć w trudnodostępne miejsca. Jej mechaniczny napęd umożliwia pracę w każdych warunkach, czystość, w przeciwieństwie do modeli gazowych, oraz brak "pustych" strzałów. Szybkostrzelność do 3 sztyftów na sekundę z mocą pozwalającą przebić także twarde drewno jest tym, czego oczekiwali fachowcy pracujący w tym materiale. Ułatwieniem działania jest także sekwencyjny tryb pracy oraz regulacja głębokości wbijania, dające dużą precyzję. FMC792D2 wyposażono w 2 akumulatory Li-Ion o pojemności 2.0 Ah i napięciu 18 V. Pozwolą one szybko i sprawnie uporać się z zadaniami, a kiedy jedna z baterii będzie się ładować, druga zapewni maksimum mocy. Elektronarzędzie wykorzystuje sztyfty o średnicy 1.6 mm (16Ga) typu prostego o długości 25 - 64 mm. Pole pracy rozjaśnia zintegrowana dioda LED, która pozwala uniknąć zniszczenia materiału lub niewłaściwego zamocowania gwoździ, a beznarzędziowe usuwanie zaciętych gwoździ zapewnia wydajną pracę bez dłuższych przestojów. Konstrukcja jest niezwykle wygodna ze względu na niewielkie gabaryty oraz dodatkowe udogodnienia, jak ogumowana rękojeść, czy zaczep do paska. Po pracy urządzenie oraz akcesoria zmieszczą się w solidnej walizce ułatwiającej transport. Urządzenie jest objęte 3 letnią gwarancją producenta po zarejestrowaniu na stronie internetowej MyStanley. Dostępne w najlepszych marketach budowlanych w Polsce w cenie 1699 brutto.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »