Firma » Finanse

„Szybki Pit” w Galerii Krakowskiej

„Szybki Pit” w Galerii Krakowskiej
Zobacz więcej zdjęć »
Przeraża Cię wizja kolejki w Urzędzie Skarbowym? Możesz wybrać coraz bardziej powszechną – elektroniczną formę składania zeznań podatkowych.

Wszystkich tych, którzy jeszcze nie rozliczyli swoich PIT-ów zapraszamy do Galerii Krakowskiej, gdzie 28-30 marca, w godz. 12.00-18.00 eksperci pomogą wypełnić i wysłać elektroniczny formularz. Pomoc jest bezpłatna, a zaoszczędzony czas bezcenny!

Na trzy dni, w godzinach od 12 do 18 urzędnicy krakowskich urzędów skarbowych przeniosą się do wnętrza Galerii Krakowskiej,  gdzie przy specjalnym stanowisku informacyjnym  dyżur będzie pełniło kilku ekspertów. Odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące ulg i rozliczeń, pomogą w wypełnianiu e-deklaracji oraz pokażą jak błyskawicznie wysłać ją drogą internetową do właściwego Urzędu Skarbowego.

Szybko, łatwo i co najważniejsze wygodnie!  Akcja „Szybki pit” pozwoli połączyć przyjemne z pożytecznym i przy okazji zakupów w galerii uporać się z obowiązkiem, corocznego rozliczenia podatkowego. Wystarczy wybierając się na zakupy zabrać ze sobą dokumenty potrzebne do rozliczenia: PIT-11 otrzymany od pracodawców i potwierdzenie dokonania wydatków, jeżeli chcemy je odliczyć. Bardzo ważne, by nie zapomnieć wziąć ze sobą zeszłorocznego PIT-a potrzebnego do uwierzytelnienia danych w systemie komputerowym. Eksperci pomogą oswoić się z elektroniczną formą wypełniania wniosków, by móc skorzystać z niej w przyszłości i w ten sposób ułatwić sobie życie.
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

wojcik_karolina@interia.eu

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »