Firma » Bankowość

Szybki sposób na pozyskanie gotówki? Porównujemy dostępne rozwiązania.

Szybki sposób na pozyskanie gotówki? Porównujemy dostępne rozwiązania.
Zobacz więcej zdjęć »
Pożyczka gotówkowa online kontra tradycyjny kredyt gotówkowy - jaką opcję wybrać, jeśli potrzebujemy szybko zasilić swoje konto bankowe? Rozwiązania dostępne przez internet cieszą się coraz większą popularnością i fakt ten chyba nikogo nie dziwi. Są szybkie i wygodne.
A kredyt udzielany w banku? Porównujemy najistotniejsze kwestie. Sprawdź, które rozwiązanie będzie dla Ciebie dogodniejsze.

Pożyczka online to rozwiązanie zdecydowanie najszybsze

Pożyczka gotówkowa udzielana przez internet przez firmę pożyczkową to opcja zdecydowanie najszybsza, dlatego jeśli potrzebujesz gotówki natychmiast, z pewnością przypadnie Ci do gustu. Tego rodzaju produkt, jak np. pożyczka ratalna w Funeda, to możliwość uzyskania kwoty pożyczki nawet w 15 minut! Procedury bankowe są w tym przypadku zdecydowanie bardziej obszerne i dłuższe, a w związku z tym także tradycyjny kredyt udzielany w banku wymaga od nas więcej czasu i cierpliwości.

Pożyczkę online weźmiesz nie wychodząc z domu i bez konieczności odwiedzania placówki placówki (tutaj nie musisz podpisywać umowy). Z kolei kredyt wymagać będzie umowy w formie pisemnej.Wygoda spłaty pożyczki - możesz zdecydować w ilu ratach ją spłacisz

Pożyczkę online możesz spłacić jednorazowo lub, tak jak oferuje to wspomniana już przez nas pożyczka ratalna w Funeda - w rozłożeniu na dogodne raty (pożyczki online kojarzone są najczęściej z koniecznością jednorazowej spłaty, a jak się okazuje to nie jedyny wariant). Opcja ta jest podobna do tej przewidywanej przez tradycyjny kredyt gotówkowy. Jednak swoboda w ustaleniu ilości rat (nawet 42 miesiące!) jest zdecydowanie wygodnym rozwiązaniem.

Decydując się na pożyczkę przez internet musisz podać numer swojego konta bankowego. Jeśli jednocześnie dołączysz numer karty płatniczej i wyrazisz zgodę na cykliczne pobieranie raty spłaty pożyczki ze wskazanego konta, spłata dokonywać się będzie w sposób automatyczny, beż konieczności pamiętania o terminie regulowania raty.Minimum formalności vs. całkiem sporo formalności

Aby uzyskać pożyczkę online nie potrzebujesz żadnych dokumentów ani zaświadczeń. Tutaj wystarczy jedynie dowód osobisty (tak naprawdę do weryfikacji poprawności wprowadzonych we wniosku danych). W przypadku banku musisz się liczyć z koniecznością dostarczenia zaświadczenia o zatrudnieniu, czy wysokości miesięcznych dochodów.

Dodatkowo, procedura sprawdzania zdolności kredytowej i przeszłości kredytowej jest w przypadku banku bardziej rozbudowana, a sama zdolność podlega skrupulatnej ocenie. W przypadku ratalnej pożyczki online ewentualna weryfikacja odbywa się szybką i wygodą metodą Instantor. Tutaj nawet ujemne, czy zerowe saldo na koncie bankowym nie stanowi przeszkody w weryfikacji osoby ubiegającej się o pożyczkę. Pożyczka będzie zatem dobrą opcją dla wszystkich, którym zależy na czasie i ograniczeniu formalności.Istotne znaczenia ma kwota, jakiej potrzebujesz

I to jej wysokość stanowi tutaj zasadniczą różnicę. W przypadku kredytu gotówkowego, jeśli tylko Twoja zdolność kredytowa zostanie pozytywnie oceniona, możesz liczyć na większą kwotę. Pożyczka online to najczęściej sposób na szybkie zasilenie konta w nieco mniejszą gotówkę, tj. do wysokości ok. 12 000 zł. Jeśli jednak mniejsza kwota jest dla Ciebie wystarczająca, taka opcja, przy założeniu szybkiej i wygodnej procedury udzielania pożyczki przez internet, będzie jak najbardziej satysfakcjonująca.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

slawek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »