Gospodarka » Przemysł

Szyby PRESS GLASS w nowym wymiarze

Szyby PRESS GLASS w nowym wymiarze
Zobacz więcej zdjęć »
Firma PRESS GLASS, która specjalizuje się w produkcji szyb dla budownictwa, rozszerzyła ofertę o szyby w większych rozmiarach. Przedsiębiorstwo dostosowało swoje linie produkcyjne do wytwarzania szyb zespolonych i pojedynczych, w tym np. hartowanych i laminowanych, w wymiarze 7000 x 3200 mm.

Do nowych standardów dostosowaliśmy każdy typ linii produkcyjnej w naszym zakładzie w Radomsku. Dzięki wprowadzonym zmianom jesteśmy teraz w stanie w wysoce zautomatyzowany sposób produkować i dostarczać szyby zespolone lub pojedyncze ze szkłem laminowanym, hartowanym czy z drukiem cyfrowym w wymiarze do 7000 x 3200 mm” – informuje PRESS GLASS.
 
Jak wskazuje producent, szyby w takim właśnie rozmiarze mogą być z powodzeniem wykorzystywane w realizacji nowoczesnych inwestycji budowlanych, których projekty przewidują zastosowanie większych – niezaburzonych podziałami – przestrzeni przeszklonych.
 
Wcześniej oferowane przez PRESS GLASS szyby zespolone były dostępne w maksymalnym wymiarze 6000 x 2800 mm. Obecnie górna granica jest więc o 25 proc. większa. Jeszcze wyraźniejszy wzrost odnotowano w przypadku szyb z digital print, których maksymalne wymiary wynosiły dotychczas 3700 x 2600 mm.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

tab2

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »