Technologie » Komputery

Szyfrowanie bazy danych z Comarch ERP Mobile Sprzedaż

Szyfrowanie bazy danych z Comarch ERP Mobile Sprzedaż
Zobacz więcej zdjęć »
Comarch ERP Mobile Sprzedaż w swojej najnowszej wersji 2015.6 została wyposażona w funkcjonalność szyfrowania bazy danych, co zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo!

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Dzięki możliwości zaszyfrowania mobilnych baz danych znacząco wzrasta bezpieczeństwo korzystania z aplikacji Comarch ERP Mobile Sprzedaż. Od najnowszej wersji Comarch ERP Mobile Sprzedaż 2015.6 Klient korzystający z aplikacji mobilnej może włączyć na serwerze synchronizacji opcję szyfrowania, dzięki czemu dane znajdujące się na urządzeniach mobilnych będą niedostępne do podglądu z poziomu innych aplikacji, w przypadku utraty telefonu lub skopiowania plików bazy danych. W ten sposób firma może się zabezpieczyć przed kradzieżą wrażliwych danych z urządzania mobilnego.

Czytaj całość artykułu tutaj: http://www.erp-view.pl/sfa_ffa/szyfrowanie_bazy_danych_z_comarch_erp_mobile_sprzedaz.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »