Dom » Budownictwo

TacoFlow3 GenS: małe wymiary, duże możliwości

TacoFlow3 GenS: małe wymiary, duże możliwości
Zobacz więcej zdjęć »
Od klasycznego ogrzewania do instalacji solarnych i ciepłej wody użytkowej: Taconova oferuje szeroką gamę pomp obiegowych do różnorodnych zastosowań. Nowością jest wysokowydajny model TacoFlow3 GenS, dedykowany zwłaszcza klientom OEM, którzy stosują pompy cyrkulacyjne w swoich urządzeniach.

To jeden z najmniejszych produktów tego typu na rynku, dzięki czemu idealnie nadaje się do montażu w różnych systemach grzewczych. Pomimo tak kompaktowych wymiarów pompa TacoFlow3 GenS przekonuje wysokością podnoszenia nawet do 8,5 m.

Mały, solidny i wydajny: nowy produkt firmy Taconova wyróżnia się zarówno kompaktowymi wymiarami, jak i wysoką efektywnością. Innowacyjna, bezdławnicowa pompa obiegowa TacoFlow3 GenS przeznaczona jest do stosowania w urządzeniach, takich jak kotły gazowe, stacje świeżej wody użytkowej, czy solarne grupy pompowe (wersja TacoFlow3 GenS Solar). Nowa pompa, sterowana zewnętrznym sygnałem PWM jest dostępna w różnych wariantach obudowy z przyłączami DN15 i DN25 oraz w specjalnej wersji z materiału kompozytowego, do zastosowań grzewczych.

Łatwa integracja ze wszystkimi urządzeniami

Integracja pomp TacoFlow3 GenS i TacoFlow3 GenS Solar z różnorodnymi produktami jest łatwa i bezproblemowa. "Zaczęliśmy już stosować je w naszych własnych urządzeniach, takich jak nowa stacja świeżej wody użytkowej TacoTherm Fresh Mega3 oraz solarne grupy pompowe TacoSol Circ ER i TacoSol Circ ZR" – mówi Ralph Seewald, Dyrektor Zarządzający firmy Taconova. "Integracja obu pomp jest szybka i wygodna, co stanowi istotną zaletę, zwłaszcza dla naszych klientów OEM" - dodaje. Niezależnie od tego, czy nowe pompy wykorzystywane są w stacjach świeżej wody, czy w systemach solarnych, specjalnie opracowana wtyczka TacoSmart z kablem i wysokim stopniem ochrony IP, umożliwia wszystkie kierunki instalacji. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii silników, modele TacoFlow3 GenS i TacoFlow3 GenS Solar charakteryzują się nie tylko wysoką niezawodnością i brakiem konieczności konserwacji, ale także bezpieczną i cichą pracą. Oprócz automatycznej funkcji zapobiegającej blokowaniu, pompy wyposażone są również w śrubę odpowietrzającą, która umożliwia ręczne odblokowanie.

Rozwiązania dostosowane do potrzeb

Od wielu lat firma Taconova rozwija rozwiązania produktowe, specjalnie dostosowane do potrzeb klientów OEM. Efektem jest wieloletnia współpraca z renomowanymi producentami rozwiązań systemowych. "Jesteśmy dumni z listy naszych klientów OEM, z których wielu stosuje pompy obiegowe Taconova w swoich urządzeniach od 2001 roku. Ciągle mobilizuje nas to do dalszej optymalizacji wysokiej jakości produktów poprzez innowacyjne pomysły. To my zaprezentowaliśmy pierwsze wysokowydajne pompy do gazowych kotłów ściennych i możemy pochwalić się 25 patentami i ponad 30-letnim doświadczeniem w samym tylko sektorze pomp" - mówi Ralph Seewald. "Dzięki współpracy z klientami OEM jesteśmy ekspertami w dziedzinie wysokowydajnych pomp, które oczywiście wykorzystujemy również w naszych własnych rozwiązaniach systemowych, oferowanych na rynku”.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

IRMEDIA Ireneusz Kalinowski
http://irmedia.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »