Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Tanie loty do Włoch. 5 dni we Włoszech (Rzym oraz Bolonia) w hotelu 4**** ze śniadaniem za 312 zł

Tanie loty do Włoch. 5 dni we Włoszech (Rzym oraz Bolonia) w hotelu 4**** ze śniadaniem za 312 zł
Zobacz więcej zdjęć »
Tanie loty do Włoch. 5 dni we Włoszech (Rzym oraz Bolonia) w hotelu 4**** ze śniadaniem za 312 zł. Więcej o tanich lotach znajdziecie na naszym portalu Go4free.pl

Tanie loty do Włoch. 5 dni we Włoszech (Rzym oraz Bolonia) w hotelu 4****. Wylot z Katowic 7 grudnia 2015 do Rzymu. Powrót z Bolonii do Katowic 11 grudnia 2015. Przejazd wygodnymi autobusami przewoźnika megabus.com na trasie Rzym-Bolonia.

Przejazd na trasie Rzym – Bolonia jest możliwy poruszając się pociągiem. Bilety na przejazd dostępne są za około 37 PLN (9 EUR) Kupicie je na stronie przewoźnika Trenitalia lub autokarem Megabus.com. Bilety w promocyjnej cenie za 1 EUR kupimy za pośrednictwem stronyMegabus.com.

Najtańszą opcją przejazdu jest przejazd do Lido di Ostia (Stazione Lido Centro) autobusem Cotral (kierunek „Piazza della Stazione”). Autobus odjeżdża z terminalu 1. Koszt biletu na autobus to 1,20 euro –  trzeba go zakupić w kiosku na terenie terminalu. Następnie konieczna jest przesadka na pociąg podmiejski, który jedzie do Stazione Roma Porta S.Paolo – Piramide. Obowiązuje tutaj bilet czasowy aglomeracji Rzymskiej (75 minut – 1 euro), który pozwala nam na kontynuowanie dalszej podróży metrem np. do stacji Termini. Łączny koszt dojazdu do centrum Rzymu wyniesie więc 2,20 euro (ok. 10 zł).

Dojazd na lotnisko autobusem w Bolonii to 1,3 euro (ok. 5.5 zł). W jednej z naszych wcześniejszych ofert jest dokładny opis >> Bolonia dojazd na lotnisko <<

Nasza propozycja noclegu w Rzymie blisko linii metra to pokój 2 osobowy ze śniadanie w Aurelia 429 Fine Town House Rome**** za 212 zł za osobę za 3 noce. Wystarczy kliknąć w zdjęcie poniżej żeby mieć możliwość najtańszej rezerwacji.

Więcej gotowych ofert znajdziecie na naszym portalu Go4free.pl Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Go4Free.pl - Wakacje "Zrób To Sam". Tanie loty oraz noclegi
http://go4free.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »