Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Targi PupiLove w Galerii Przymorze

Targi PupiLove w Galerii Przymorze
Zobacz więcej zdjęć »
W niedzielę 8 października w godzinach 11.00-17.00 w Galerii Przymorze odbędzie się niezwykłe wydarzenie poświęcone czworonogom, które będzie prawdziwą ucztą dla wszystkich miłośników psów i kotów.

Podczas Targów PupiLove będzie można poznać najnowsze pupilowe trendy, porozmawiać ze specjalistami oraz zakupić ciekawe gadżety dla zwierzaków! Na wydarzenie zapraszamy ze swoimi pupilami!

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

PupiLove Targi to wydarzenie skierowane do właścicieli oraz miłośników psów i kotów. Na targach znajdziecie wyroby niszowe, często ręcznie wykonane, cechujące się najwyższą jakością, których nie dostaniecie w typowych sklepach zoologicznych. Co ważne, każdy produkt będzie można obejrzeć, dotknąć, przymierzyć i zakupić. Wystawcy chętnie udzielą Wam fachowej porady i pomogą w doborze najodpowiedniejszych produktów dla Waszych pupili. Oferta Targów PupiLove jest różnorodna. Czekają na Was smycze, szelki, obroże, maty samochodowe, wygodne posłania, urocze ubranka i kocyki, a także przeróżne akcesoria, takie jak bandanki, zabawki, smakołyki, kosmetyki i wiele innych. To prawdziwa uczta dla Waszych zwierząt i Was samych - jako opiekunów!

W Galerii Przymorze zawsze staramy się łączyć aktywność z demokracją i otwartością na różnorodność. Tym razem chcemy podziękować naszym czworonożnym przyjaciołom za ich bezwarunkową miłość i oddanie. Dlatego w niedzielę 8 października zapraszamy na święto zwierzaków! Zachęcamy do odwiedzin naszej galerii wraz ze swoim ukochanym zwierzakiem i zapoznania się z szeroką ofertą akcesoriów i produktów dla zwierząt” mówi Agnieszka Wojtaszczyk, Dyrektor Galerii Przymorze.

Wstęp na Targi PupiLove jest bezpłatny.

Informacje o firmie:

Galeria Przymorze powstała w 2009 roku i jest zlokalizowana w sercu gdańskiej dzielnicy Przymorze przy ul. Obrońców Wybrzeża 1, obok najdłuższego w Europie Środkowej budynku mieszkalnego „Falowiec”. Ofertę handlową centrum tworzy 68 najemców, a głównymi z nich są: hipermarket E.Leclerc oraz sklepy C&A, CCC, Dealz, Decathlon, Deichmann, Hebe, Jysk, Pepco czy RTV EURO AGD. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Calypso.

 

Galeria Przymorze to harmonia miasta i natury. Wokół centrum znajdują się liczne tereny zielone, w tym blisko położony park. Przyroda okalająca budynek Galerii została także przeniesiona do środka – Zielona Ściana to aż 100 m2 pokrytych kilkudziesięcioma gatunkami roślin, oczyszczającymi powietrze.

 

Właścicielem Galerii Przymorze jest ImmoGdańsk sp z o.o. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska.

 

www.galeriaprzymorze.pl

 

 

O APSYS:

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży nieruchomości komercyjnych w Polsce i we Francji. Spółka realizuje działania w segmencie nieruchomości handlowych, projektach mixed-use, inwestycjach mieszkaniowych oraz w obszarze zarządzania powierzchniami biurowymi. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości.

Apsys zawsze był firmą z wizją i ambicjami, by realizować unikalne projekty, tworzyć miejsca ikoniczne, znaczące, na stałe wpisujące się w tkankę miejską. Począwszy od 2022 r. w swojej działalności spółka kieruje się hasłem “Razem, inne miasto jest możliwe”. Apsys chce jeszcze mocniej i odpowiedzialniej wykorzystywać potencjał miast, wpływać na ich przemiany uwzględniając potrzeby środowiskowe, pobudzać rozwój społeczny i ekonomiczny, a ponadto wspólnie, w oparciu o dialog z interesariuszami, tworzyć komfortowe otoczenie dla ludzi.

Celem strategicznym firmy jest zmiana miast na lepsze i tworzenie wyjątkowych miejsc, dzięki którym życie wszystkich staje się piękniejsze.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy wszystkie działania, niezależnie od wielkości i lokalizacji poszczególnych nieruchomości, są dopasowane do potrzeb klienta. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu. APSYS Polska zarządza obecnie ponad 1 000 000 mkw. GLA w 19 obiektach handlowych zlokalizowanych w 15 największych miastach w kraju. Apsys prowadzi także inwestycję mieszkaniową - Solea Mieszkania przy Wyścigach na warszawskim Mokotowie.

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »