Rozrywka i wypoczynek » Prezenty

Targi rękodzieła Artishop w Arkadach Wrocławskich

Targi rękodzieła Artishop w Arkadach Wrocławskich
Zobacz więcej zdjęć »
Firma deweloperska Develia zaprasza na jedne z najbardziej znanych targów rękodzieła w Ukrainie – Artishop. 27 i 28 stycznia 2023 roku odbędzie się kolejna odsłona tego wydarzenia, podczas której zaprezentują się także polscy projektanci.

 Unikatowe, ręcznie tworzone przedmioty, a także strefa wymiany odzieży i biżuterii w duchu zero waste – to wszystko będzie można znaleźć w Arkadach Wrocławskich.

- To już druga odsłona Targów Artishop w przestrzeniach naszych obiektów komercyjnych. Na miejscu będzie można znaleźć oryginalną biżuterię, ceramikę oraz dodatki do domu tworzone w małych nakładach i z wysokiej jakości materiałów. Wydarzenie organizowane jest od 2010 roku w Ukrainie, jednak ze względu na aktualną sytuację zostało przeniesione do Polski. To właśnie przez zmianę lokalizacji oferta wydarzenia poszerzyła się i podczas targów można oglądać prace zarówno ukraińskich, jak i polskich projektantów - komentuje Jagoda Najwer, junior marketing manager w Develia S.A.

Główną atrakcją wydarzenia będzie kiermasz, ale oprócz niego pojawi się także strefa w duchu zero waste, w której uczestnicy będą mogli wymieniać się odzieżą, biżuterią czy książkami. W ramach festiwalu powstanie także stoisko charytatywne, z którego 100% sprzedaży zostanie przeznaczone na wsparcie charkowskich wolontariuszy, którzy pomagają mieszkańcom miasta, dowożąc niezbędne do życia produkty.

- Artishop to spotkania na żywo z ludźmi o podobnych poglądach, ciekawe znajomości, unikatowe, ręcznie robione przedmioty, , ale także pomoc dla ukraińskich wolontariuszy, a wszystko to w miłej, twórczej atmosferze– podkreślają Yana Starodubceva i Igor Avstanchykov, pomysłodawcy targów Artishop.

Projektanci i rzemieślnicy z Polski i Ukrainy będą czekali na gości w Arkadach Wrocławskich w godzinach od 11.00 do 19.00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Lista wystawców dostępna jest na stronie: http://www.arkadywroclawskie.pl/

 

----
CH Arkady Wrocławskie zlokalizowane jest w ścisłym centrum Wrocławia. Na 3 poziomach Centrum znajduje się ponad 100 sklepów i punktów usługowych. Do dyspozycji klientów przygotowanych jest 1,1 tys. miejsc parkingowych. W Arkadach znajduje się też nowoczesne centrum rekreacyjne „Fitness Academy” oraz pierwsze we Wrocławiu OH Kino będące połączeniem najlepszych cech multipleksu z charakterystycznymi elementami dawnej kinematografii.

 

Dodatkowe informacje:

Mariusz Skowronek

Tel. 698 612 866

mskowronek@tauber.com.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mskala@tauber.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »