Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

„TATA- najważniejsze słowo dla mężczyzny”

„TATA- najważniejsze słowo dla mężczyzny”
Zobacz więcej zdjęć »
Stowarzyszenie na Rzecz Leczenia Niepłodności i Wspierania Adopcji NASZ BOCIAN kolejny rok z rzędu organizuje kampanię pod hasłem „TATA- najważniejsze słowo dla mężczyzny”.
Akcja została zainicjowana w 2010 roku i celowo jest organizowana w czerwcu, ponieważ w tym miesiącu obchodzony jest Dzień Ojca.
- Zgodnie z coroczną tradycją poprosiliśmy polskie ośrodki leczenia niepłodności o przygotowanie na ten miesiąc specjalnej puli darmowych badań nasienia dla wszystkich przyszłych tatusiów. W tym roku mamy ich aż 900, a będzie można je wykonać w 34 punktach w Polsce - mówi Marta Górna ze Stowarzyszenia na Rzecz Leczenia Niepłodności i Wspierania Adopcji "Nasz Bocian".

Do akcji włączyła się białostocka i olsztyńska klinika leczenia niepłodności Artemida.

- Od lat kibicujemy działaniom jakie prowadzi stowarzyszenie „Nasz Bocian" i cieszymy się, że w tym roku zarówno nasza olsztyńska jak i białostocka placówka mogły się czynnie włączyć w tak cenną kampanię. Wszak ponad 20 procent par w Polsce i na świecie boryka się z niepłodnością. U połowy z nich problem leży po stronie mężczyzn. - mówi dr n. med. Jan Domitrz, specjalista położnictwa, ginekologii i endokrynologii z Centrum Medycznego Artemida. - Na podstawie badania płodności u mężczyzn oznacza się ruchliwość, morfologię i koncentrację plemników.
Białostocka klinika w ramach kampanii „TATA- najważniejsze słowo dla mężczyzny" oferuje 15 bezpłatnych badań nasienia (od 17 czerwca dziennie zostanie wykonane jedno darmowe badanie).

- Aby umówić się na badanie w Białymstoku wystarczy zadzwonić i recepcjonistce powiedzieć hasło „TATA" - dodaje specjalista z Artemidy.

W białostockiej placówce pacjenci mogą umawiać się telefonicznie od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 13.00 dzwoniąc pod nr tel. 690575686.

W Olsztynie akcja trwa od początku czerwca. Klinika oferuje wykonanie 30 manualnych badań nasienia. Pacjenci są umawiani w godzinach 11.00 -14.00. Dziennie zostanie przebadanych 2 - 3 mężczyzn. Wystarczy zadzwonić: (89) 532 61 24, (89) 513 86 40.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

publicum

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 97842 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )