Motoryzacja » Transport

Taurus oficjalnym przedstawicielem marki Kamei w Polsce

Taurus oficjalnym przedstawicielem marki Kamei w Polsce
Zobacz więcej zdjęć »
Polska firma Taurus została oficjalnym przedstawicielem niemieckiej marki Kamei. Od początku 2015 r. Taurus odpowiada za dystrybucję nad Wisłą boxów dachowych sygnowanych logo producenta z Wolfsburga, w tym modeli Husky, Delphin, 510, Corvara oraz Oyster.

Z zapowiedzi Taurusa – polskiego producenta i dystrybutora bagażników i boxów dachowych oraz innych akcesoriów ułatwiających samochodowy transport – wynika, że dystrybucja obejmie wszystkie rodzaje boxów dachowych znajdujących się w ofercie Kamei.
 
Do szerokiej dystrybucji wprowadzamy m.in. prostsze konstrukcje, w tym boxy Husky i Delphin, ale główny nacisk kładziemy jednak na boxy z górnej półki, bardziej zaawansowane technologicznie propozycje, czyli modele Corvara i Oyster” – mówi Robert Senczek, manager generalny w firmie Taurus.
 
W boxach z czerwonym logo Kamei zastosowano szereg autorskich technologii, w tym m.in. system mocowania ClickFix, który pozwala na zamontowanie boxa do belek jednym ruchem ręki, oraz znane już analogiczne systemy Duolift, dzięki którym załadunku bagaży można dokonać tak z lewej, jak i z prawej strony.
 
Boxy Kamei mają na koncie wiele branżowych nagród i wyróżnień, przyznanych m.in. przez ADAC oraz największy tygodnik motoryzacyjny w Wielkiej Brytanii „Auto Express”.
 
Ceny detaliczne poszczególnych boxów wahają się w granicach od ok. 1000 do 3200 zł. W przypadku każdego bagażnika Kamei obowiązuje 6 lat gwarancji producenta.
 
Kamei istnieje od 1952 r. Przedsiębiorstwo z Wolfsburga specjalizuje się w produkcji akcesoriów samochodowych, w tym głównie boxów dachowych, oraz tuningu zewnętrznym i wewnętrznym. Od początku obecności na rynku Kamei wyróżniało się innowacyjnością. Firma już w latach 50. ubiegłego stulecia zaczęła – jako pierwsza na świecie – produkować zagłówki oraz spojlery dla samochodów osobowych.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

tab2

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »