Motoryzacja » Transport

Taurus otwiera salon w Sopocie

Taurus otwiera salon w Sopocie
Zobacz więcej zdjęć »
Na początku września polska firma Taurus oficjalnie otwarła nowy sklep, który zlokalizowany jest w Sopocie. W salonie znaleźć można przede wszystkim sprzęt ułatwiający samochodowy transport, w tym m.in. boxy dachowe, bagażniki oraz łańcuchy śniegowe.

Obecnie Taurus, czyli działający od niemal 30 lat producent i dystrybutor bagażników, boxów dachowych oraz innych akcesoriów usprawniających transport, posiada już cztery własne punkty handlowe – jeden w Mikołowie (Śląsk), dwa w Warszawie oraz nowo otwarty w Sopocie.
 
Pierwszy trójmiejski sklep Taurusa ma 120 m² powierzchni, a jego lokalizacja na ul. Rzemieślniczej 13 pozwala na bezproblemowy dojazd samochodem. Odpowiednie zadaszenie zapewniać ma z kolei możliwość komfortowej przymiarki i montażu bagażników nawet w czasie deszczu lub opadów śniegu.
 
Otwarcie nowego salonu sprzedaży jest elementem naszej strategii rozwoju, która zakłada oferowanie sprawdzonego sprzętu wysokiej jakości również w punktach stacjonarnych i – co warte podkreślenia – w cenach analogicznych do tych z naszego sklepu internetowego. W sopockim sklepie można także oczywiście liczyć na fachową obsługę i pomoc związaną z wszelkimi kwestiami natury technicznej” – mówi Robert Senczek, manager generalny w firmie Taurus.
 
Jak wyjaśnia Robert Senczek, aktualnie w sopockim punkcie można znaleźć głównie boxy dachowe, łańcuchy śniegowe oraz bagażniki, w tym specjalne uchwyty do przewozu nart czy rowerów. W ofercie sieci znajdują się nie tylko produkty marki Taurus, ale również innych cenionych producentów (m.in. Thule, Kamei, Pewag oraz Whispbar). Zgodnie z zapowiedziami Taurusa, wiosną 2016 r. oferta poszerzy się dodatkowo o rowery elektryczne.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

tab2

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »