Test1

Test1 test1

test

test test

poprzedni następny

Motoryzacja » Transport

Taurus z wyłącznością na dystrybucję produktów Kamei

Taurus z wyłącznością na dystrybucję produktów Kamei
Zobacz więcej zdjęć »
Od początku lipca polska firma Taurus jest jedynym nad Wisłą dystrybutorem niemieckiej marki Kamei, która kojarzona jest przede wszystkim z produkcją boxów dachowych.

Jak wyjaśnia Taurus, podpisana umowa zapewnia przedsiębiorstwu nie tylko wyłączność na terenie Polski, ale także kilku innych krajów regionu.
 
Taurus, czyli firma znana głównie z produkcji i dystrybucji bagażników i boxów dachowych oraz innych akcesoriów ułatwiających samochodowy transport, zapowiada, że po zawarciu nowej umowy z Kamei będzie jeszcze silniej koncentrować się na dystrybucji niemieckich boxów dachowych.
 
Porozumienie z Kamei daje Taurusowi także wyłączne prawa do dystrybucji na terenie innych państw Europy Środkowo-Wschodniej, w tym Łotwy, Rumunii, Słowacji, Słowenii, Ukrainy oraz części Rosji (obwód kaliningradzki).
 
Dystrybucją produktów Kamei zajmujemy się już od początku 2015 r., ale od lipca jesteśmy wyłącznym dystrybutorem tej marki. Do szerokiej sprzedaży wprowadziliśmy zarówno konstrukcje mniej zaawansowane (m.in. boxy Husky i Delphin), jak i boxy z serii Corvara oraz Oyster, czyli produkty z segmentu premium. Warto podkreślić, że boxy Kamei cieszą się na świecie sporym uznaniem, co potwierdzają liczne nagrody, w tym np. German Design Award, oraz wyróżnienia automobilklubu ADAC” – mówi Robert Senczek, manager generalny w firmie Taurus.
 
Jak zaznacza Robert Senczek, porozumienie z niemiecką firmą to kolejny krok mający zwiększyć różnorodność oferty Taurusa. Kilka miesięcy temu polskie przedsiębiorstwo zawarło podobną umowę z Yakima Products, dotyczącą wyłącznej dystrybucji bagażników i uchwytów nowozelandzkiej marki Whispbar oraz amerykańskiej marki Yakima.
 
Kamei prowadzi działalność od 1952 r. Pochodzące z Wolfsburga przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji akcesoriów samochodowych (m.in. boxy dachowe) oraz tuningu zewnętrznym i wewnętrznym. Niemiecka firma – jako pierwsza na świecie – rozpoczęła produkcję zagłówków oraz spojlerów dla samochodów osobowych.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

tab2

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »