Kultura, sztuka » Kultura

TBWA PR dla projektu Europeana 1989

Agencja TBWA PR odpowiada za obsługę projektu Europeana 1989, związanego z przemianami społeczno-gospodarczymi 1989 roku. Jest to jedna z inicjatyw europejskiej biblioteki cyfrowej, muzeum i archiwum Europeana. Do zadań TBWA PR należy m.in. organizacja konferencji prasowej i media relations.

Europeana 1989 to międzynarodowa inicjatywa, której celem jest stworzenie społecznego archiwum cyfrowych pamiątek związanych z przemianami z roku 1989 zachodzącymi w Polsce oraz krajach byłego bloku wschodniego. W ramach akcji w Warszawie, Poznaniu i Gdańsku zostaną zorganizowane społeczne zbiórki, podczas których możliwa będzie cyfryzacja pamiątkowych przedmiotów z okresu transformacji. Za organizację projektu w Polsce odpowiada Narodowy Instytut Audiowizualny (NInA).

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

TBWA PR odpowiada m.in. za kompleksową komunikację projektu w mediach ogólnopolskich i regionalnych, organizację konferencji prasowej rozpoczynającej akcję, działania w social media oraz za obsługę medialną poszczególnych zbiórek społecznych.

 

Agencja TBWA PR została wybrana w trybie zapytania ofertowego.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

joannat

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »