Test1

Test1 test1

test

test test

poprzedni następny

Firma » Praca

Teatr życia z Prudential - projekt seminariów kariery w Łodzi, Krakowie i Katowicach

Teatr życia z Prudential - projekt seminariów kariery w Łodzi, Krakowie i Katowicach
Zobacz więcej zdjęć »
Wczoraj w Łodzi odbyło się kolejne seminarium kariery Prudential. To projekt towarzyszący kampanii rekrutacyjnej ubezpieczyciela, w której zachęca on do podjęcia współpracy i oferuje zdobycie doświadczenia w branży ubezpieczeniowej.

 Prudential zorganizuje w tym tygodniu jeszcze dwa takie wydarzenia. Pierwsze z nich odbędzie się dzisiaj w Krakowie, kolejne już jutro w Katowicach. Do tej pory zorganizowano ponad 20 seminariów kariery, co związane jest z planami inwestycji w sieć sprzedaży ubezpieczyciela. W Prudential chcą mieć 20-25 oddziałów w całym kraju i współpracować z 3 000 swoich przedstawicieli. Jednym z pomysłów firmy na przyciągnięcie kandydatów jest organizacja spotkań, na których prezentowany jest zawód przedstawiciela ubezpieczeniowego.

Prudential, rozpoczynając swoją działalność w Polsce w 2013r., zapowiadał długofalowe inwestycje w swoją obecność na rynku. Ubezpieczyciel w ciągu pierwszych 3 lat działalności chce przeznaczyć 150 mln zł, m.in. na otwarcia nowych oddziałów oraz pozyskanie do współpracy przedstawicieli ubezpieczeniowych z całej Polski. Jednym ze sposobów na zachęcenie osób poszukujących nowej aktywności zawodowej i tych, którzy myślą o zmianie obecnej, jest projekt seminariów kariery Prudential. Wystartował wiosną 2014r., a do tej pory zorganizowano ponad 20 takich wydarzeń w wielu miastach Polski. Program każdego seminarium kariery obejmuje spotkanie z osobami zainteresowanymi nowym doświadczeniem zawodowym, sesję pytań i odpowiedzi oraz testy osobowościowe, które mogą pomóc w określeniu drogi zawodowej osób rozważających nowe zajęcie. Jak przyznają w Prudential, na spotkaniach z kandydatami starają się rozwiać mity narosłe wokół pracy pośredników ubezpieczeniowych i uczciwie pokazują, z czym wiąże się taka praca. Dodatkowymi punktami programu każdego z seminariów kariery są przedstawienia teatralne, przygotowane i wystawione przez reżyserów i aktorów związanych z lokalnymi scenami i środowiskami twórczymi. Stąd właśnie tytuł obecnej edycji, czyli „Teatr życia z Prudential”.

Udział w seminariach kariery jest całkowicie bezpłatny.  Kolejne seminaria kariery Prudential odbędą się w Krakowie – 5 maja – oraz w Katowicach – 6 maja. W celu skorzystania z bezpłatnego udziału w takim wydarzeniu niezbędna jest rejestracja na stronie internetowej seminariów kariery. Więcej na temat Seminarium Kariery Prudential można dowiedzieć się ze strony internetowej www.seminariumkariery.pl oraz w portalu społecznościowym Facebook http://on.fb.me/1ETAaD3 Z myślą o osobach rozważających zdobycie doświadczenia zawodowego jako przedstawiciel ubezpieczeniowy, firma utworzyła specjalny serwis internetowy: www.kariera-prudential.pl

W kolejnych dniach seminaria kariery Prudential zawitają do Poznania, Gdańska, Warszawy i Wrocławia.

PrudentialRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »