Dom » Wnętrza

Technologia Rimless – prosta, a rewolucyjna zmiana

Designerzy firmy Roca wprowadzając na rynek nowe produkty kierują się troską o podniesienie codziennego komfortu ich użytkowania. Innowacyjność, prostota i funkcjonalność to cechy powstających projektów. Tym razem poszerzyli portfolio marki o nowe miski WC z technologią Rimless.

Projektanci firmy Roca wiedzą, że czasem wystarczy prosta zmiana, żeby usprawnić użytkownikowi  funkcjonowanie w przestrzeni łazienkowej. Przejawem tego myślenia jest wprowadzenie technologii Rimless w miskach WC. Ich główny atut opiera się na zredukowaniu kołnierza występującego w tradycyjnych produktach.

Eko rozwiązanie

Technologia Rimless to nowatorski sposób odpowiadający za równomierne rozprowadzenie wody potrzebnej do spłukiwania po całej wewnętrznej powierzchni miski. Jej dystrybucja w kilku kierunkach umożliwia dokładne obmycie wewnętrznej powierzchni miski przy znacznie mniejszym zużyciu wody – 4 lub 2 litrami do wyboru, co pozwala na oszczędność nawet do 30%. Produkty Roca wyposażone w technologię Rimless są rozwiązaniem pomagającym na co dzień troszczyć się o środowisko.

Higiena jak nigdy dotąd

Zredukowanie tradycyjnego kołnierza w miskach WC zapewnia im większą estetykę, a dodatkowo pomaga w dbaniu o ich higienę. Ten zabieg pozwolił również wyeliminować strefę nieoszkliwionych, trudno dostępnych zakamarków, w których dotychczas gromadziły się zarazki. Produkty z technologią Rimless to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie łatwe i szybkie utrzymanie czystości w łazience.

Design i ekonomiczna cena w jednym

Technologia Rimless dostępna jest w miskach WC: podwieszanej i stojącej Gap oraz podwieszanej Nexo, w drugiej połowie roku również będzie dostępna w serii Debba. Wybór tych misek pozwala na wiele możliwości aranżacyjnych przy optymalnym zachowaniu przestrzeni w różnych typach łazienki, dzięki czemu można stworzyć wymarzoną łazienkę przy zachowaniu sporych oszczędności w domowym budżecie. Warto podkreślić, że produkty Roca są przyjazne ekologii, a ze względu na ich gwarancję wysokiego standardu higieny i bezpieczną deskę wolnoopadającą są idealnym rozwiązaniem w domach z małymi dziećmi.

Ceny misek:

Nexto Rimless podwieszana  520 zł netto

Gap Rimless podwieszana 640 zł netto

Gap Rimless kompakt 590 zł netto

Więcej informacji na stronie http://www.roca.pl/.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

AgencjaS4

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »