Motoryzacja » Samochody

Technologia w nowym Volvo XC60

Technologia w nowym Volvo XC60
Zobacz więcej zdjęć »
Nowe Volvo XC60 oferuje najnowsze rozwiązania technologiczne zarówno pod kątem mechaniki, jak i elektroniki oraz oprogramowania. Dzięki temu jazda tym samochodem jest bezpieczniejsza, a przy tym bardziej komfortowa.


Zawieszenie i silnik

Pneumatyczne zawieszenie zapewnia równowagę pomiędzy komfortem a świetnym prowadzeniem. Dzięki takiemu rozwiązaniu jazda jest gładka, a nadwozie nie przechyla się mocno w zakrętach. Od strony silnikowej nowe Volvo XC60 może być wyposażone w napęd hybrydowy typu plug-in, T8 Twin Engine, który gwarantuje niską emisję spalin, ekonomikę jazdy i osiągi bez kompromisów.

Multimedia

Dzięki nawigacji Sensus łatwo trafić do miejsca przeznaczenia. Pionowa orientacja ekranu pozwala wyświetlać większą część trasy, więc map nie trzeba przewijać. Dodatkowe funkcje dostępne są za jednym dotknięciem. Natomiast za pomocą aplikacji Volvo On Call na smartfonie można kontrolować swoje XC60 z dowolnego miejsca na Ziemi. Sprawdzić można w ten sposób poziom paliwa w baku lub czy samochód jest zamknięty, a także włączyć zdalnie ogrzewanie postojowe lub klimatyzację.

Dodatkowe ułatwienia

Pokrywę bagażnika Volvo XC60 można otwierać i zamykać jedynie za pomocą ruchu stopy pod tylnym zderzakiem. Kiedy kierowca dźwiga bagaże, nie musi odkładać ich na bok przed załadowaniem.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »