Technologie » AGD - RTV

Technologiczne Lato w MediaMarkt

W najbliższy weekend 27-28 lipca MediaMarkt przy ul. Kcyńskiej w Gdyni zaprasza na święto najnowszych technologii. Przez cały dzień w sklepie będą się odbywały interaktywne prezentacje nowoczesnych urządzeń. Na klientów czekają także degustacje, gadżety i inne atrakcje.   

Wydarzenie „Technologiczne lato w MediaMarkt " to dobra okazja, by dowiedzieć się więcej, jakie możliwości oferują nam najnowsze modele sprzętów do domu.  Podczas eventu w sklepie MediaMarkt przy ul. Kcyńskiej 27c w Gdyni odbędą się pokazy pralek, suszarek, lodówek, kuchenek mikrofalowych i ekspresów do kawy. Klienci dowiedzą się, jak radzą sobie ze sprzątaniem roboty odkurzające, myjki parowe czy odkurzacze piorące. Ciekawostką będzie prezentacja automatu do prasowania w formie szafy. Na fanów sprzętu grającego czekają prezentacje car audio i głośników. Każdy będzie mógł przetestować hulajnogi elektryczne. Nie zabraknie również atrakcji dla dzieci.
Data: 27-28 lipca w godzinach 12.00 – 18.00

Miejsce: MediaMarkt przy ul. Kcyńskiej 27 c w Gdyni

MediaMarktSaturn Polska
press boxRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »