Technologie » AGD - RTV

Technologiczne urodziny. 10-lecie Saturn Gdańsk

Saturn w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku już od dziesięciu lat towarzyszy mieszkańcom miasta i okolic w odkrywaniu nowoczesnych technologii. Z okazji jubileuszu przygotowany został bogaty program atrakcji, wśród których idealną propozycję dla siebie znajdzie każdy fan cyfrowych innowacji. Pokazy najnowszych urządzeń, konkursy z nagrodami, licytacja markowych produktów, spotkanie z mistrzem Polski w kulturystyce, niespodzianki dla najmłodszych i ciekawe oferty promocyjne – to wszystko czekać będzie na gości w urodzinowy weekend 14-15 października.

W ciągu dziesięciu lat obecności na gdańskim rynku Saturn osiągnął pozycję najchętniej odwiedzanego sklepu z elektroniką użytkową w mieście. – Tak duża popularność to  nie tylko powód do satysfakcji, lecz również potwierdzenie słuszności naszych działań – mówi Krzysztof Klimowicz, Dyrektor Marketu Saturn Gdańsk. – Dbamy nie tylko o zapewnienie dostępu do najszerszej oferty nowoczesnych produktów i usług, ale też o aktywne wsparcie naszych klientów w rozwijaniu technologicznych pasji.

Z okazji jubileuszu gdański Saturn przygotował weekend urodzinowych atrakcji. Ciekawą propozycją są z pewnością pokazy nowoczesnych rozwiązań technologicznych. To doskonała okazja do przetestowania wysokiej jakości urządzeń, między innymi marki Manta i Power Audio marki Sony.  Firma JBL zaprezentuje najnowsze rozwiązania i  produkty audio  z naciskiem na takie atuty, jak wodoszczelność i wysoka jakość dźwięku. Klienci będą mogli poznać najnowsze trendy w elektronice użytkowej, na przykład cieszącą się coraz większą popularnością funkcję Smart w telewizorach Samsung, obsługiwanych za pomocą urządzeń mobilnych. Samsung pokaże również, jak zamienić telefon w komputer, zaprosi do przetestowania kamery 360° i zapewni unikalne wrażenia dzięki okularom VR.  Atrakcje czekają na  miłośników zdrowego i aktywnego trybu życia, w którym nowoczesna technologia staje się dziś nieodłącznym towarzyszem. Apple zaprosi ich na ćwiczenia z Apple Watch, prowadzone przez Tomasza Szafranko - mistrza Polski w kulturystyce, a Philips zaprezentuje między innymi wyciskarkę do cytrusów. Na urodzinach nie może zabraknąć dobrej muzyki – wspólnie z Apple i profesjonalnym DJ-em Klienci sklepu Saturn będą mogli poznać tajniki sztuki DJ’skiej.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom użytkowników technologii, którzy chcą poznawać innowacyjne rozwiązania, by w pełni korzystać z nich na co dzień w pracy, rozrywce czy komunikacji – mówi Krzysztof Klimowicz, Dyrektor Marketu Saturn Gdańsk. – Podczas prezentacji będzie można poznać najnowsze urządzenia, ale także skorzystać z profesjonalnych, praktycznych porad.

Podczas urodzinowego weekendu będzie również możliwość wygrania wielu nagród w konkursach gamingowym i karaoke oraz wylicytowania atrakcyjnych markowych produktów w cenie wywoławczej już od 1 zł. Będzie można skorzystać z rabatu na zdjęcia od marki Polaroid. Saturn przygotował także niespodzianki dla najmłodszych – czeka na nich malowanie twarzy oraz konkurs plac plastycznych.

- Chcemy, by nasz program urodzinowych atrakcji był nie tylko okazją do dobrej zabawy i rozwijania technologicznych pasji, ale też podziękowaniem dla naszych Klientów za zaufanie, którym nas obdarzają – mówi Krzyszof Klimowicz, Dyrektor Marketu Saturn Gdańsk. – Serdecznie zapraszam do wspólnego świętowania naszego jubileuszu.

Z okazji 10-lecia Saturn Gdańsk przygotował również specjalną ofertę promocyjną na artykuły we wszystkich kategoriach produktowych. Obniżone ceny na wybrane produkty będą obowiązywały od 12 do 15 października.

SATURN
press boxRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »