Test1

Test1 test1

test

test test

poprzedni następny

Kultura, sztuka » Muzyka

Teledysk kręcony w Media Expert

W niedzielę 25 listopada w toruńskim Media Expert znajdującym się w Galerii „Plaza”, od godziny 9:00 do 13:00, kręcony był teledysk toruńskiej grupy Open Blues, do piosenki tytułowej z najnowszej płyty tego zespołu pt. „Pięć złotych”.

Producentami teledysku jest zespół Open Blues wraz z toruńską instytucją kulturalną - Dom Muz przy ul. Podmurnej. Klip już wkrótce znajdzie się m.in. w internecie, płyta już dostępna w wybranych salonach sprzedaży oraz przez stronę www zespołu - openblues.eu .

Salon w Toruniu należy do firmy Terg SA – największego dystrybutora w sieci Media Expert. Salon ten jest jednym z największych elektromarketów w sieci.


 Media Expert to jedna z trzech największych sieci oferującej multimedia, RTV i AGD w prawie 290 elektromarketach w całej Polsce.  To jedna z największych i najlepiej rozpoznawalnych marek tej branży, dostarczająca klientom największy wybór elektroniki użytkowej w najniższych cenach.


TERG / Media Expert
www.mediaexpert.pl

więcej informacji z Media Expert


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »