Technologie » AGD - RTV

Telewizor LCD Sharp AQUOS XS1E zdobywa tytuł Modny Produkt 2009

Telewizor LCD Sharp AQUOS XS1E zdobywa tytuł Modny Produkt 2009
Zobacz więcej zdjęć »
Ekskluzywny design, wyjątkowo smukły i duży ekran i znakomite parametry techniczne to cechy, dzięki którym telewizor LCD Sharp AQUOS LC-XS1E zdobył tytuł Modnego Produktu 2009.

Konkurs przeprowadzony został przez portal sophisti.pl partnera Warsaw Fashion Street, wydarzenia podczas którego ogłoszono zwycięzców plebiscytu.


Modne Produkty to projekt, w którym wybierane są najmodniejsze i najbardziej ekskluzywne przedmioty. Konkurs trwał od początku 2009 roku na portalu sophisti.pl - gdzie internauci mogli oddawać swoje głosy. Wyniki ogłoszono podczas Gali Finałowej na Warsaw Fashion Street 27 czerwca br. Oprócz kategorii NOWE TECHNOLOGIE, w której tytuł zwycięzcy przypadł telewizorowi LCD Sharp AQUOS XS1E, wyłoniono także najmodniejsze produkty w kategoriach: AKCESORIA I DODATKI , BIŻUTERIA I ZEGARKI, URODA I KOSMETYKI oraz WNĘTRZA.

Nagrodzony telewizor Sharp AQUOS XS1E wyróżnia ekskluzywny wygląd. Ekran o rozmiarze 52- lub 65 cali obudowany został metaliczną cienką ramką, a jego „grubość" to zaledwie 1 cal. Wyszukany design telewizora dopełniają najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Jako pierwszy i jak dotychczas jedyny na świecie posiada podświetlenie RGB LED. Dodatkowo dzięki współczynnikowi kontrastu 1 000.000 : 1 oferuje nieosiągalne do tej pory poziomy czerni.

Te najwyższej klasy telewizory LCD są od listopada 2008 roku dostępne w sprzedaży na rynkach całego świata, także w Polsce.

Misją portalu sophisti.pl organizatora konkursu Modne Produkty jest odkrywanie przed szerokim odbiorcą tego, co unikatowe. Sophisti.pl promuje niekomercyjną wartość kultury, sztuki i stylu życia. Dyrektorem Artystycznym inicjatywy jest Dorota Wróblewska, producentka, właścicielka domu mody Forget Me Not.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 7 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »