Dom » Budownictwo

Teraz markizy FAKRO do okien dachowych można wypróbować za darmo!

Teraz markizy FAKRO do okien dachowych można wypróbować za darmo!
Zobacz więcej zdjęć »
Nadal działa program FAKRO, w ramach którego każdy we własnym domu lub mieszkaniu może bezpłatnie przetestować nowoczesne markizy do okien dachowych. Wystarczy zakupić promocyjny produkt w standardowym rozmiarze do 30 września br. i w ciągu 14 dni od zakupu zarejestrować się do programu.

W przypadku braku zadowolenia, kupujący otrzyma zwrot pieniędzy.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Nadeszło upragnione lato. Pogoda dopisuje, jest słonecznie i bardzo ciepło. Za nami już pierwsza fala upałów, a wkrótce pojawią się zapewne kolejne. Dlatego warto czym prędzej zabezpieczyć dom lub mieszkanie przed nadmiernym nagrzewaniem, najlepiej w możliwie najbardziej naturalny sposób, np. przy pomocy nowoczesnych i łatwych w montażu osłon zewnętrznych. Teraz nadarza się doskonała okazja, aby przetestować produkt marki FAKRO – markizy do okien dachowych, w ramach programu „Wypróbuj markizę za darmo”. To poddasza są bowiem szczególnie narażone na oddziaływanie ciepła słonecznego.

Aby wziąć udział w akcji, należy do 30 września br. zakupić ręczną markizę zewnętrzną typu AMZ lub AMZ New Line w standardowych rozmiarach (jedna osoba może nabyć maksymalnie 5 takich produktów) w punktach handlowych oferujących produkty FAKRO lub w sklepie internetowym marki i zachować dowód zakupu. Następnie trzeba w ciągu 14 dni od dnia zakupu zarejestrować się do programu, wysyłając uzupełniony elektroniczny formularz zgłoszeniowy.

Zamontowane markizy można testować przez minimum 2 miesiące. Po upływie tego czasu (nie później jednak niż do 3 miesięcy od dnia dokonania zakupu), jeśli produkt nie spełnia oczekiwań testującego, można je zwrócić do punktu handlowego, w którym zostały nabyte, a w przypadku skorzystania z oferty sklepu internetowego FAKRO odesłać na adres firmy. Po weryfikacji zwrotu otrzymamy pieniądze z powrotem.

 

Regulamin programu jest dostępny pod adresem:

https://www.fakro.pl/att/LOCAL/promotion/Regulamin-Wyprobuj-markize-za-darmo-2021.pdf

***

Markizy AMZ do okien dachowych skutecznie chronią wnętrza na poddaszu przed nadmiernym nagrzewaniem. Absorbują promieniowanie słoneczne już przed szybą i emitują ciepło na zewnątrz, dzięki czemu mogą obniżyć temperaturę wewnętrza nawet o 10°C.  Są do 8 razy skuteczniejsze niż rolety wewnętrzne i ograniczają lub całkowicie eliminują konieczność korzystania z energochłonnej klimatyzacji. W dodatku gwarantują odpowiednią ilość i równomierny rozkład naturalnego światła w pokoju, przy jednoczesnym zapewnieniu widoczności na zewnątrz, tworzą więc optymalne warunki do wypoczynku, zabawy czy pracy. Wykonane są z wytrzymałej na czynniki atmosferyczne siatki (można dobrać materiał z preferowanym przez nas prześwitem).Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Drier

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »