Społeczeństwo » Społeczeństwo

TERMO - REX wsparł logistycznie Szlachetną Paczkę

TERMO - REX wsparł logistycznie Szlachetną Paczkę
Zobacz więcej zdjęć »
58 rodzin z Jaworzna i okolic otrzymało pomoc od darczyńców, którzy w tym roku przyłączyli się do Szlachetnej Paczki. Swoje wsparcie logistyczne w organizacji akcji na terenie miasta udzieliła również firma TERMO- REX S.A.

12 i 13 grudnia odbył się wielki finał ogólnopolskiej akcji charytatywnej Szlachetna Paczka. Warto przypomnieć, że przedsięwzięcie jest projektem pomocy bezpośredniej, w którym darczyńcy przygotowują paczki dla rodzin w potrzebie. Adresy tych rodzin są pozyskiwane przez wolontariuszy, którzy działają lokalnie. W tym roku Szlachetna Paczka odbyła się po raz 15. 

W Jaworznie działało 22 wolontariuszy, a 58 rodzin otrzymało pomoc od darczyńców. Dodatkowo ten odział Szlachetnej Paczki był magazynem zastępczym. Przygotowano łącznie 941 paczek w tym 52 z innych rejonów. Średnia liczba osób robiących jeden podarunek to 49, a średnia wartość jednej paczki wyniosła 2 383,00 zł. Wzorem ubiegłego roku do Szlachetnej Paczki włączyła się również firma TERMO- REX. 

- Od ubiegłego roku bierzemy udział w Szlachetnej Paczce. Nie pomagamy konkretnej rodzinie, ale użyczamy samochodu z kierowcą do rozwożenia prezentów po Jaworznie dla wszystkich potrzebujących. W tym roku również zapewniliśmy wsparcie logistyczne. Dodatkowo byliśmy Inwestorem Społecznym Paczki z naszego miasta - mówi Mariusz Byczek, kierownik działu handlowego i serwisu w firmie TERMO- REX S.A., który osobiście przez 2 dni rozwoził prezenty na terenie miasta i okolic.  

- Praca w Szlachetnej Paczce w roli Lidera przyniosła mi wiele satysfakcji i radości przez co mogłam spotkać wiele fantastycznych osób. A SAM Finał Szlachetnej Paczki dostarcza Nam wiele niezapomnianych wrażeń, emocji i historii. Poprzez swoją pracę w firmie TERMO-REX pozyskałam Inwestora Społecznego, któremu wszyscy bardzo dziękujemy. Podejmując pierwsze kroki pozyskania Inwestora nie wahałam się, ponieważ wiedziałam, że firma jest otwarta na pomoc. O Czym świadczy zeszłoroczne wsparcie – przyznaje Agnieszka Byczek, liderka Szlachetnej Paczki 2015 z Jaworzna.

Należy pamiętać, że spółka z Jaworzna chętnie wspiera inicjatywy społeczne i charytatywne. - Staramy się być blisko ludzi potrzebujących pomocy i w miarę naszych możliwości odpowiadać na ich potrzeby - zapewnia Mariusz Byczek. 
 


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Adventure Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »