Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Termometry Thermoval® firmy PAUL HARTMANN Polska - szybki i niezawodny pomiar temperatury

Termometry Thermoval® firmy PAUL HARTMANN Polska - szybki i niezawodny pomiar temperatury
Zobacz więcej zdjęć »
Pierwszym objawem zbliżającej się choroby u dzieci jest zazwyczaj gorączka. Wielu rodziców wie, że pomiar temperatury u malca wiąże się często z pewnym stresem. Dlatego, aby go uniknąć warto wybrać termometr firmy PAUL HARTMANN Polska. Dzięki niemu pomiar będzie komfortowy, szybki oraz dokładny.

Okres jesienno-zimowy to czas kiedy dzieci narażone są na różnego rodzaju infekcje, np. przeziębienie. Katar, kaszel, ospałość to niektóre oznaki nadchodzącej choroby. Częstym objawem jest także podwyższona temperatura, którą należy kontrolować. Z pomocą każdemu rodzicowi przyjdzie elektroniczny termometr PAUL HARTMANN Polska, dzięki któremu opiekun szybko i precyzyjnie zmierzy temperaturę oraz podejmie odpowiednie leczenie dziecka.

 

W ofercie PAUL HARTMANN Polska znajdują się następujące termometry:

 

·       Thermoval® duo scan to testowany klinicznie przez pediatrów termometr, który wykorzystuje nowoczesną technologię polegającą na rejestrowaniu promieni podczerwonych emitowanych z błony bębenkowej lub z powierzchni czoła. Dzięki tej metodzie pomiar temperatury jest niezwykle precyzyjny i szybki (na skroni trwa 3 sekundy, natomiast w uchu tylko jedną sekundę). Obsługa termometru jest prosta i odbywa się za pomocą dwóch przycisków, a sam pomiar na tyle nieodczuwalny, że może być przeprowadzony nawet w czasie snu dziecka. Dzięki wbudowanej pamięci termometr Thermoval® duo scan zapamiętuje ostatnią wartość pomiaru. Odczyt ułatwia duży, podświetlany ekran. Dodatkowo, sygnał dźwiękowy informuje o rozpoczęciu oraz zakończeniu pomiaru temperatury. Cena: ok.105 zł.

 

·       Thermoval® rapid flex umożliwia pomiar temperatury w zaledwie kilka sekund. Widoczny na dużym wyświetlaczu wynik gotowy jest do odczytu tuż po usłyszeniu sygnału informującego o zakończeniu pomiaru. Termometr posiada także elastyczną końcówkę, która ułatwia pomiar szczególnie u małych dzieci. Wodoszczelna obudowa, plastikowa osłonka, pamięć ostatniego pomiaru, automatyczne wyłączenie po kilku minutach to pozostałe cechy tego termometru. Cena: ok. 25 zł.

 

·       Thermoval® rapid charakteryzuje się wyjątkowo szybkim czasem pomiaru oscylującym w zakresie od 10 do 40 sekund. Termometr posiada duży, cyfrowy, czytelny wyświetlacz oraz wodoszczelną obudowę. Każdorazowy pomiar jest sygnalizowany dźwiękiem, a wynik zapamiętywany. Thermoval® rapid dzięki swej elektronicznej konstrukcji zapewnia bezpieczeństwo pomiaru i nie stwarza zagrożenia w przypadku upadku czy zniszczenia. Cena: ok. 23 zł.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

joannat

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »