Technologie » Komputery

TEST-FUCHS jednym z pierwszych użytkowników systemu ERP IFS Applications 10

TEST-FUCHS jednym z pierwszych użytkowników systemu ERP IFS Applications 10
Zobacz więcej zdjęć »
Wiodący producent systemów i komponentów dla firm z sektora lotnictwa komercyjnego i wojskowego wybiera wszechstronne rozwiązanie ERP i MRO firmy IFS — jego celem jest zapewnienie maksymalnej elastyczności działań i rozszerzalności wspomagającej globalny rozwój firmy.

 IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że TEST-FUCHS Group — wiodący producent systemów i komponentów testowych dla sektora lotnictwa i obrony (A&D) — jest jedną z pierwszych firm z tej branży, które zadecydowały o wdrożeniu wprowadzonego niedawno na rynek systemu IFS Applications™ 10. System będzie pełnić rolę globalnego rozwiązania z zakresu planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP) oraz obsługi technicznej, napraw i remontów (MRO).

Austriacka firma TEST-FUCHS wybrała firmę IFS z uwagi na jej długoletnie doświadczenie w obsłudze firm z sektora lotnictwa i obrony oraz dedykowane funkcje branżowe oferowane przez jej wszechstronne rozwiązanie. TEST-FUCHS wdroży system IFS Applications10 w swoich placówkach na terenie Austrii, Niemiec, Włoch, Francji, Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Singapuru oraz Chin. Jego zadaniem będzie wsparcie globalnych działań firmy z zakresu inżynierii mechanicznej oraz usług serwisowych świadczonych na rzecz klientów, do których należą czołowi światowi producenci samolotów, linie lotnicze, producenci OEM oraz dostawcy z branży MRO, w tym firmy Airbus, Boeing, Air France, British Airways, Emirates, Singapore Airlines, Sikorsky oraz Embraer.

Czytaj całość artykułu tutaj: https://www.erp-view.pl/erp/test_fuchs_jednym_z_pierwszych_uzytkownikow_systemu_ifs_applications_10.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »