Technologie » Komputery

TETA HR pierwszą aplikacją w Polsce z certyfikatem „Powered by Oracle Cloud”

Oferowany przez Unit4 system TETA HR od lat utrzymuje się w czołówce na rynku rozwiązań kadrowo-płacowych. W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na oprogramowanie SaaS oferowane w modelu cloud computing, system TETA HR jest już dostępny także w chmurze publicznej Oracle Cloud.


System TETA HR jest oferowany klientom w następujących modelach: klasyczny on-premise, hostowany, w modelu outsourcingu oraz w modelu SaaS opartym na chmurze Unit4 lub, na specjalne życzenie klienta, w chmurze Oracle Cloud. Każdy z tych modeli wykorzystuje technologie Oracle. 

„Wraz z rozwojem nowych technologii dla biznesu, pojawiło się wiele możliwości optymalnego wykorzystania oprogramowania typu ERP. System, który do niedawana dostępny był tylko dla tych organizacji, które mogły sobie pozwolić na stworzenie lokalnej infrastruktury IT, teraz będzie oferowany również w wersji SaaS – czyli w środowisku chmurowym” – komentuje Iwona Tytko, Dyrektor Działu rozwoju i utrzymania oprogramowania TETA. „Klient decydujący się na system ERP w chmurze, wykupuje abonament na korzystanie z rozwiązania IT, które jest w pełni utrzymywane na serwerach dostawcy. Dzięki temu nie musi przeznaczać środków na rozwój zaplecza informatycznego i utrzymanie wykwalifikowanych pracowników działu IT”. 

Współpraca z firmą Oracle to kolejny krok w rozwoju oprogramowania marki TETA. Głównym elementem Oracle Cloud wykorzystywanym w tym projekcie jest platforma Oracle Cloud Infrastructure, czyli infrastruktura oferowana jako usługa (IaaS). Firma Unit4 wykorzystuje także usługi Oracle Database-as-a-Service (DaaS). Oracle Cloud Infrastructure (OCI) to ustandaryzowana usługa dostarczająca wysokowydajne zasoby obliczeniowe, sieciowe oraz pamięć masową w modelu „na życzenie”. OCI jest jedną z najbardziej popularnych usług chmurowych oferowanych obecnie przez Oracle, cenioną zwłaszcza za korzystny stosunek wydajności do ceny.

„Na polskim rynku jest wiele aplikacji dostępnych z Oracle Cloud, jednak to system TETA HR jako pierwszy w Polsce uzyskał certyfikację ‘Powered by Oracle Cloud’ – mówi Jakub Madej, Regional Senior Sales Manager ISV & OEM. „Certyfikat ten jest potwierdzeniem dla potencjalnych klientów, że obie strony (Oracle i Partner) w niezwykle rzetelny sposób podeszły do testów i weryfikacji funkcjonowania danego rozwiązania w środowisku Oracle Cloud. To swego rodzaju etykieta najwyższej jakości dla chmurowego rozwiązania. Wartym podkreślenia jest fakt, iż firma Unit4 proces certyfikacji systemu TETA HR poprzedziła wewnętrznym projektem R&D, który wyznaczył kierunki dla dalszego rozwoju ich aplikacji. Obecnie wraz z naszym Partnerem koncentrujemy się na finalizacji już wcześniej rozpoczętych sprzedaży TETA HR na Oracle Cloud”.

„ERP w chmurze jest rozwiązaniem w pełni skalowalnym i elastycznym, co oznacza, że użytkownik może dobrać taki zestaw funkcjonalności, który jest mu aktualnie niezbędny, a wraz z rozwojem organizacji możliwe są rozszerzenia systemu o kolejne, niezbędne funkcjonalności” – podsumowuje Iwona Tytko. „Nie trzeba się także martwić o bezpieczeństwo danych wprowadzanych do oprogramowania, ponieważ to dostawca bierze na siebie odpowiedzialność za to, aby system był szczelny. Reasumując: firma, która nie może sobie pozwolić na system w wersji on-premise, powinna postąpić w myśl zasady ‘lepiej używać niż mieć’ i zdecydować się na ERP w chmurze. Im szybciej zostanie podjęta taka decyzja, tym szybciej będą widoczne korzyści z jego posiadania”.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Oracle

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »