Dom » Wnętrza

Tikkurila na Łódź Design Festival - narzędzia dla architektów

Tikkurila na Łódź Design Festival - narzędzia dla architektów
Zobacz więcej zdjęć »
Marka Tikkurila jest jednym z partnerów Strefy dla Projektanta na festiwalu Łódź Design, w której prezentowane są innowacyjne narzędzia oraz rozwiązania przydatne w pracy projektanta i architekta.

Program Tikkurila Colours
To program wspomagający projektowanie, który oferuje szeroki wybór kolorów i odpowiadających im produktów w formie wygenerowanego pliku graficznego. Dostęp do programu jest bezpłatny, a jego wielką zaletą jest bogata paleta kolorów (3000 odcieni) i błyskawiczny dostęp do potrzebnych informacji technicznych. Interfejs jest prosty i łatwy w obsłudze, istnieje też możliwość ustawienia programu zgodnie z indywidualnymi preferencjami.

Biblioteki kolorów Tikkurila
To narzędzie umożliwiające wykorzystanie kolorystyki Tikkurila w tworzonych projektach. Biblioteki współpracują z programami: AutoCAD®, 3ds Max®, Revit®, ArchiCAD® i zawierają cztery najpopularniejsze karty kolorów: Tikkurila Symphony Opus I i II, Tikkurila Facade, Tikkurila Interior Lacquers, Tikkurila Semi-Transparent Wood Finishes. Instalacja bibliotek jest prosta i w przystępny sposób wyjaśniona w instrukcji. Dzięki zastosowaniu tego narzędzia, realizacja założeń projektowych nie będzie wiązała się z wątpliwościami, czy zastosowany kolor jest zgodny z oczekiwaniami twórcy projektu, a inwestor z łatwością może dokonać zakupu farby w zaproponowanym odcieniu.

Linia produktów dekoracyjnych Tikkurila Be Special Decor
To kolekcja produktów pozwalających tworzyć na ścianach efekty dekoracyjne o zróżnicowanych fakturach, rodzajach połysku, kolorach i przenikających się odcieniach. Ich zastosowanie przełamuje standardowe sposoby wykańczania ścian i stanowi oryginalny, designerski element całej aranżacji.

Strefa dla Projektanta czynna będzie podczas głównego weekendu festiwalu Łódź Design (17-20.10.2013), a wszystkie wydarzenia odbywać się będą na parterze centrum festiwalowego, w godzinach jego otwarcia.

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

milkas

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »