Dom » Wnętrza

Tikkurila otwarta na dobry design

Tikkurila otwarta na dobry design
Zobacz więcej zdjęć »
„Otwarte na dobry design” - pod tym hasłem w dniach 12-20 czerwca 2010 odbędzie się trzecia już edycja Gdynia Design Days. Marka Tikkurila jest partnerem tegorocznego wydarzenia.

Gdynia Design Days jest organizowane przez Miasto Gdynia i Instytut Wzornictwa Przemysłowego – ogólnopolska instytucja zajmująca się wzornictwem. W tej edycji istotne będą najnowsze trendy w projektowaniu, związane z nowymi wyzwaniami, jakie stawia w codziennym życiu globalna gospodarka i globalna kultura. Centrum wydarzeń będzie Design w Kontenerach - miasteczko na Palcu Grunwaldzkim. W 28 kontenerach prezentować się będą studia projektowe i galerie designu oraz firmy komercyjne znane z dobrze zaprojektowanych produktów.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguW jednym z nich, oznaczonym nr 8 obecna będzie marka Tikkurila, która przygotowała dla odwiedzających szereg atrakcji. Podczas spotkań z archtektem wnętrz w dn. 13, 14, 16, 18 i 19 czerwca doradzać będzie jak designersko odmienić wnętrze. Eksperci marki w dn. 15 i 17 czerwca, zaprezentują techniki dekoracyjnego malowania ścian z wykorzystaniem produktów Tikkurila. i różnorodne metody ich aplikacji. Dodatkowo w dn. 16 czerwca w Bramie Spotkań odbędzie się prezentacja pod hasłem „Potęga kolorów" prowadzona przez specjalistę marki.

Ponadto, podczas Gdynia Design Days 2010, będzie można porozmawiać z projektantami, wziąć udział w warsztatach, zobaczyć jak powstają produkty codziennego użytku  lub po prostu wypocząć w dobrze zaprojektowanej strefie relaksu.

www.tikkurila.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

publink

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »