Firma » Biznes

Tikkurila Polska S.A. Budowlaną Firmą Roku 2013

Tikkurila Polska S.A. Budowlaną Firmą Roku 2013
Zobacz więcej zdjęć »
Tikkurila Polska S.A. została uhonorowana prestiżowym tytułem Budowlana Firma Roku 2013. Nagroda ta przyznawana jest przez pismo branżowe „Builder” firmom z branży budowlanej za dynamiczny rozwój i pozycję osiągniętą na rynku.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Kapituła konkursu Builder Awards pracowała pod przewodnictwem prof. zw. dr. hab. inż. Kazimierza Szulborskiego z Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej oraz Przewodniczącego Rady Programowej miesięcznika „Builder”. Wśród kryteriów oceny przedsiębiorstwa znalazły się: pozycja rynkowa, osiągnięcia na tle podmiotów konkurencyjnych, innowacyjność, wprowadzanie nowoczesnych technologii, rozwijanie oferty produktowej i dostosowywanie jej do potrzeb klientów oraz rzetelność i stabilność w prowadzeniu działalności. 

Nagrody Budowlana Firma Roku 2013 zostały wręczone podczas uroczystej XI Gali Builder Awards, która odbyła się 12 lutego br. w Hotelu Polonia Palace w Warszawie. Zdobywając wyróżnienie Budowlana Firma Roku 2013, Tikkurila Polska została automatycznie nominowana do statuetki Polski Herkules 2014.

Firma Tikkurila od 150 lat buduje swoje doświadczenie i doskonali sztukę produkcji farb – mówiła Magdalena Olszewska, Kierownik ds. Komunikacji Korporacyjnej i PR, odbierając nagrodę. - Nasza firma wywodzi się z Finlandii, z kraju, który w szczególny sposób łączy dbałość o środowisko naturalne i wysoki komfort życia. Takie też są nasze produkty: ekologiczne, bezpieczne dla konsumentów i środowiska, a przy tym najwyższej jakości – kontynuowała Olszewska. - Specjaliści z naszych laboratoriów nieustannie poszukują nowych rozwiązań, dzięki którym  udoskonalamy nasze produkty i podnosimy ich jakość. Pracownicy produkcyjni dokładają wszelkich starań, by z linii produkcyjnych schodziły produkty idealnie zgodne z recepturą, a działy marketingowe i handlowe codziennie pracują nad podnoszeniem standardów obsługi sprzedażowej i posprzedażowej naszych klientów. Wiarygodność, innowacyjność, profesjonalizm -  to wartości, w oparciu o które prowadzimy naszą działalność - dodała Magdalena Olszewska.

Dwa miesiące temu świętowaliśmy 75-lecie zakładu produkcyjnego w Dębicy. Tym większe znaczenie ma dla nas otrzymana dzisiaj nagroda, gdyż jest ona swego rodzaju uhonorowaniem naszej działalności. Korzystając z okazji chciałabym wspomnieć 
o najważniejszym filarze firmy Tikkurila - naszych pracownikach. To oni poprzez swoją codzienną pracę, podejmowane - nierzadko bardzo trudne - decyzje przyczyniają się do rozwoju firmy i to im - w imieniu Zarządu - chciałabym dedykować to wyróżnienie, jednocześnie dziękując za zaangażowanie - zakończyła Olszewska.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

milkas

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »