Dom » Wnętrza

Tikkurila w "Dekoratorni"

Tikkurila w "Dekoratorni"
Zobacz więcej zdjęć »
Już od niemal pięciu lat projektanci wnętrz z programu „Dekoratornia” przeprowadzają zmiany aranżacji, korzystając z produktów marki Tikkurila, jak również ze specjalistycznych porad jej ekspertów. Najnowszej metamorfozie została poddana strefa Business Executive Lounge na lotnisku Poznań-Ławica.

Program „Dekoratornia” powstał z myślą o osobach, które marzą o metamorfozie aranżacji mieszkania czy domu, brakuje im jednak sprecyzowanego planu czy nawet pomysłu na jej dokonanie, a dodatkowo obawiają się kosztownego i czasochłonnego remontu. W każdym odcinku „Dekoratorni” jej eksperci tworzą niebanalny projekt, który następnie jest sprawnie i profesjonalnie realizowany przez ekipę remontową programu. Powstające realizacje inspirują do dokonywania zmian we własnych mieszkaniach czy domach, podsuwając pomysły na praktyczne, a jednocześnie efektowne estetycznie rozwiązania oraz świetnie zgrane kompozycje kolorów.
Produktem niezbędnym do przeprowadzenia takich zmian aranżacji są między innymi farby. Specjaliści „Dekoratorni” od lat korzystają z produktów marki Tikkurila, doceniając ich najwyższą jakość, niezwykle bogatą kolorystkę i szeroką gamę dostępnych rozwiązań służących ochronie i dekoracji powierzchni. 
 
W programie „Dekoratornia” przeprowadzane są przede wszystkim metamorfozy mieszkań i domów. Najnowszej przemianie – dość wyjątkowo – poddana została przestrzeń użyteczności publicznej: nowy salon Business Executive Lounge w zmodernizowanej strefie odlotów Portu Lotniczego Poznań-Ławica. Było to więc szczególne wyzwanie dla ekipy – zarówno pod względem koncepcyjnym, jak i wykonawczym. W tak użytkowanej przestrzeni niezwykle istotna jest najwyższa jakość oraz wytrzymałość zastosowanych produktów i rozwiązań, a całość projektu musi jednocześnie zachowywać wysoki wymiar estetyczny. 

Do dekoracji ścian strefy biznesowej poznańskiego lotniska wykorzystane zostały farby z linii Tikkurila Optiva w klasycznych kolorach bieli oraz szarości (odcień S499). Produkty te wyróżnia najwyższa odporność na zmywanie i szorowanie na mokro (klasa 1), wysoka wydajność i siła krycia, a także trwałość powłoki i koloru w czasie. Dużym atutem są także doskonałe właściwości aplikacyjne: niekapiąca formuła, bardzo dobra przyczepność do podłoża, łatwe rozprowadzanie oraz optymalny czas schnięcia. Dzięki zwięzłej strukturze farby, kurz i inne zabrudzenia w ograniczonym stopniu wnikają w głąb ścian. Farby z linii Tikkurila Optiva posiadają ponadto ekologiczną i bezpieczną recepturę (certyfikat Ecolabel, rekomendacja PTA, minimalna zawartość lotnych związków organicznych).
 
Odcinek programu „Dekoratornia” z metamorfozą strefy Business Executive Lounge na poznańskim lotnisku będzie można obejrzeć w najbliższą niedzielę 19 stycznia o godzinie 13, na antenie TV4.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

milkas

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »