Firma » Biznes

Tkaniny Andropolu dla hoteli i restauracji. Targi HoReCa w Krakowie

Tkaniny Andropolu dla hoteli i restauracji. Targi HoReCa w Krakowie
Zobacz więcej zdjęć »
Od restauracji, przez pokój po łazienkę –kompleksową ofertę tkanin dla branży HoReCa prezentuje andrychowski Andropol podczas 23. Międzynarodowych Targów Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA w Krakowie.

Ponad trzysta firm z Polski i zagranicy, bogata oferta wyposażenia hoteli i restauracji, prezentacje najnowszych rozwiązań, produktów i usług, a także szkolenia i warsztaty. Tak w skrócie można opisać krakowskie targi dla branży hotelarsko-gastronomicznej. To najważniejsze jesienne spotkanie branży HoReCa w Polsce, tym bardziej, że towarzyszą mu dwa uzupełniające wydarzenia: Targi Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD oraz Międzynarodowe Targi Wina ENOEXPO

- Korzystając z okazji, że w jednym miejscu na tak prestiżowej imprezie, zebrali się  przedstawiciele tak wielu interesujących nas branż: hotelarstwa, gastronomii czy przemysłu spożywczego prezentujemy naszą kompleksową ofertę dla tych odbiorców –mówi Radosław Klinowski, dyrektor handlowy Andropol SA. 

Andropol promuje w Krakowie swoją kolekcję konfekcji pościelowej i stołowej.

Całość uzupełnia pełna oferta tekstyliów łazienkowych, ekskluzywnych ręczników i szlafroków. Z nowości prezentowane są też ręczniki hotelowe w gramaturze 500 g/m2 w kolorze białym i beżowym, a także poszerzona gama tkanin pościelowych o  szerokości 280 cm, co pozwala na uszycie konfekcji nawet na łóżka w rozmiarze king size. 

Andropol jest znanym na rynku producentem artykułów tekstylnych, kierowanych do hoteli i restauracji. Zaletą wyrobów spółki dla segmentu HoReCa  jest jakość, walory estetyczne i użytkowe - bardzo wysoka oporność na odbarwienia i czynniki mechaniczne, gwarantują niezmienność wyglądu nawet po wielu cyklach prania.  W ofercie Andropolu dla tego sektora są też wyroby linii Rentline, skierowane do podmiotów serwisujących odzież. W grupie tkanin dla hoteli i restauracji szczególnie atrakcyjne są tkaniny z dużym udziałem włókien poliestrowych (do 50 proc.), które w procesie prania powodują zmniejszenie absorpcji wody i środków chemicznych, a co za tym idzie obniżenie kosztów prania.
Tegoroczna edycja targów HoReCa odbywa się między 4 a 6 listopada. Tradycyjnie będzie na nich pełna oferta wyposażenia dla m.in. 
restauracji, barów i kawiarni, a także hoteli i innych obiektów noclegowych. Do tego prezentowane są artykuły spożywcze i napoje dla gastronomii oraz wina z całego świata.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Masz-Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »