Rozrywka i wypoczynek » Uroczystości

Tłusty Czwartek z ETC Swarzędz

„Powiedział Bartek, że dziś Tłusty Czwartek, a Bartkowa uwierzyła, dobrych pączków nasmażyła” mówi staropolskie przysłowie o najsłodszym dniu w roku!

W ETC podpisujemy się pod tą słodką tradycją i wspólnie z najemcami przygotujemy w prezencie dla naszych klientów kilkaset pączków. A w Tłusty Czwartek przynajmniej jednego powinien zjeść każdy – na szczęście i pomyślność!

 

W najbliższy czwartek (16 lutego) klienci, którzy dokonają zakupów w wybranych sklepach ETC Swarzędz za minimum 50 zł otrzymają w prezencie zestaw dwóch pączków. Do których sklepów należy się udać tego dnia, żeby otrzymać pyszny upominek? W słodkiej akcji udział wezmą: Rossmann, Plus, Quiosque, Kropka, Tatuum, Sushi&More, Optyk Rubicon, Martes Sport, Greenpoint, Big Star, 5,10,15, MB Bielizna, Swiss, Sinsay, Monnari, Mine Wine.

 

Pączki przygotuje znana i doceniana w Wielkopolsce Piekarnia Natura. Pączki rozdawane będą do wyczerpania zapasów.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KasiaBeyond

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 5 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »