Technologie » Telekomunikacja

„To były bardzo owocne targi”. Alfavox o udziale w Call Center World 2012

„To były bardzo owocne targi”. Alfavox o udziale w Call Center World 2012
Zobacz więcej zdjęć »
Alfavox wziął udział w tegorocznych międzynarodowych targach call center w Berlinie. Podczas Call Center World reprezentanci firmy odbyli wiele spotkań z obecnymi i potencjalnymi klientami, wymieniając się doświadczeniami oraz poglądami.

W tegorocznych targach Call Center World uczestniczyły setki menedżerów i przedstawicieli firm z branży call center. Dominowali reprezentanci rynku niemieckiego, a także polskiego, tureckiego, skandynawskiego, brytyjskiego, włoskiego oraz wschodnioeuropejskiego. Dzięki temu Alfavox mógł nawiązać nowe kontakty na rynkach, na które zamierza wprowadzić swoje rozwiązania.

Systemy z rodziny alfa wzbudziły zainteresowanie m.in. wśród Włochów, co zwiększa naszą szansę na zaistnienie na rynku włoskim – komentuje Janusz Tomiczek.

Eksperci Alfavox przeprowadzili dziesiątki rozmów i prezentacji dla zainteresowanych rozwiązaniami alfa. Wspólnie z niemieckim partnerem, firmą absolute.contacts, Alfavox nawiązał kilkanaście interesujących znajomości z firmami, które wykazują chęć współpracy, partnerstwa lub zakupu systemów alfa.

Nawiązane nowe kontakty biznesowe pozwalają nam z dużym optymizmem patrzeć na przyszłość firmy i nasze plany ekspansji zagranicznej. Dzięki współpracy z poznanym podczas CCW przedsiębiorstwami otwiera się przed nami wiele nowych możliwości, które na pewno doprowadzą do kolejnych zagranicznych kontraktów – mówi Janusz Tomiczek.

Udział w targach to nie tylko nowe kontakty, ale również prezentacja firmy Alfavox i jej rozwiązań na międzynarodowym rynku call center. Obecność przedsiębiorstwa z Bielska-Białej na tej skali prestiżowej imprezie potwierdza światowy poziom działalności i konkurencyjności Alfavox.

Call Center World to największe międzynarodowe targi w branży. W tym roku odbyła się XIV edycja impreza, w której udział wzięło niemal 8 tysięcy uczestników.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

alfavox

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »