Motoryzacja » Transport

To technologiczna rewolucja? OE Industry proponuje komfortowe rozwiązania dla komunikacji miejskiej

To technologiczna rewolucja? OE Industry proponuje komfortowe rozwiązania dla komunikacji miejskiej
Zobacz więcej zdjęć »
Komfortowe podróżowanie komunikacją miejską to dla wielu rzecz niemożliwa. Tylko sprawne systemy klimatyzacji mogą sprawić, że gdy temperatura przekroczy 22 stopnie Celsjusza, to w autobusie jest przyjemnie schłodzone powietrze.

Na komfort życia wpływ ma także bezpieczeństwo. Czy systemy oświetlenia od OE Industry je gwarantują? A co z poziomem emisji spalin? Czy na to również mają rozwiązanie?Systemy Klimatyzacji od  OE Industry  – nowoczesna metoda na upały

Zbyt wysoka temperatura może być niebezpieczna dla ludzkiego organizmu. Powoduje między innymi udary i zasłabnięcia. Na tego typu skutki narażone są przede wszystkim dzieci i osoby starsze. Zatem dobre systemy klimatyzacji są niezbędne, by pasażerowie mogli poczuć się dobrze i komfortowo w autobusie.

Firma OE Industry wiedząc, że systemy klimatyzacji złożone są komponentów, które ulegają eksploatacji, proponuje wiele elementów i części zamiennych znanych producentów. Są to np. kompresory klimatyzacji Denso i Valeo, a także skraplacze, filtry i osuszacze. Dużą zaletą jest jakość OE i OEM wszystkich części, jakie proponują dla autobusów, pojazdów ciężarowych, rolniczych, budowlanych i szynowych. Dodatkowo są dystrybutorem części dla systemów HEAVAC. Ogromną przewagą OE Industry jest fakt, że wykonują indywidualne rozwiązania dla konstruktorów, które mogą zostać zastrzeżone, a więc wykorzystane np. tylko w jednym projekcie.Systemy chłodzenia od OE Industry, a ekologia

Każdy konstruktor wie, że systemy chłodzenia mają za zadanie odpowiednio studzić silnik. Prawidłowo skonstruowane utrzymują optymalną temperaturę silnika, by pracował w pełni sprawnie, a co za tym idzie – odpowiednio spalał paliwo.

Jak nowoczesne systemy chłodzenia wpływają na stan i spalanie mieszanki paliwowo-powietrznej? Zbyt schłodzony silnik ma zakłócony proces spalania, przez co emituje większą ilość węglowodorów i tlenków węgla do atmosfery. Jest to niebezpieczne zarówno dla otoczenia (zatruwa powietrze), jak i dla samego pojazdu (skraca żywotność silnika, ponieważ przyczynia się do wewnętrznej korozji). Kolejną ważną funkcją, jaką pełnią systemy chłodzenia, jest ogrzewanie kabiny pasażerskiej. Nagrzewnica za pośrednictwem sieci wentylatorów dostarcza odpowiednią ilość ciepła do wnętrza pojazdu.

Aby wszystkie te procesy przebiegały prawidłowo, ważne jest, by korzystać z komponentów dobrych producentów. Firma OE Industrywprowadziła na polski rynek chłodnice wykonane z takich materiałów jak miedź, aluminium, brąz, stal i surowców odpornych na utlenianie i kwasy. Proponuje chłodnice: powietrza, oleju, cieczy, hydrauliki oraz rozwiązania hybrydowe. Wszystkie oferowane rozwiązania spełniają najwyższe normy (Natowski Kod podmiotu Gospodarki Narodowej, certyfikat ISO, oraz certyfikat wojskowy AQAP).Oświetlenie do komunikacji miejskiej od OE Industry – co wprowadza nowa technologia?

Systemy oświetlenia stosowane w pojazdach komunikacji miejskiej mają za zadanie przede wszystkim zagwarantować bezpieczną widoczność na drodze oraz komfortowe oświetlenie wewnątrz pojazdu. Firma OE Industry wykonuje takie źródła, jak:

  • Halogen,
  • LED,
  • Xenon,
  • Żarówka,

Dodatkowo, OE Industry w ramach wsparcia projektantów udostępnia karty produktowe i pliki 3D potrzebne do umieszczenia oświetlenia w projekcie. Kolejną zaletą jest fakt, że firma podejmuje wyzwanie, jakim jest rozwiązywanie indywidualnych projektów oświetlenia do pojazdów. Oświetlenie do komunikacji miejskiej oraz innych pojazdów, by spełniało swoją funkcję na wysokim poziomie, poza odpowiednią konstrukcją musi zostać prawidłowo zainstalowane. Rozwiązaniem tego problemu jest nawiązanie współpracy z taką firmą, jak OE Industry. Dlaczego? Znając specyfikę tego rynku, firma przeprowadza wieloetapowy proces tworzenia koncepcji: od projektu technicznego poprzez budowę prototypów do testowania, aż do dostaw seryjnych.

Na stronie: https://oeindustry.com/pl znajdują się informacje dotyczące współpracy, technologii oraz rozwiązań i części, jakie proponuje firma OE Industry.  Firma cieszy się dobrą opinią, ponieważ stawia na jakość dostarczanych komponentów. Ich systemy oświetlenia gwarantują dobrą widoczność na drodze i zdrowe światło wewnątrz pojazdu. Dodatkowo wszystkie rozwiązania technologiczne są nowoczesne i zgodne z normami polskiego rynku.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

slawek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »