Firma » Reklama

Tomasz Lis dyrektorem w On Board PR

Tomasz Lis dyrektorem w On Board PR
Zobacz więcej zdjęć »
Tomasz Lis został dyrektorem praktyki komunikacji konsumenckiej w agencji On Board PR należącej do międzynarodowej sieci ECCO International Communications Network.
Tomasz Lis objął stanowisko dyrektora praktyki komunikacji konsumenckiej w On Board PR Ecco Network. W ramach obowiązków pokieruje zespołem konsultantów specjalizujących się w projektach dla branży Retail & FMCG. Nowy dyrektor odpowiada również za koordynację współpracy z obecnymi klientami oraz nawiązywanie nowych relacji biznesowych.

- Dołączam do silnej agencji, wzmacniając kompetencje z zakresu integrowania public relations z pozostałymi narzędziami komunikacji. A ta umiejętność będzie stanowiła o sile i skuteczności proponowanych przez nas rozwiązań z zakresu PR konsumenckiego. Dla obecnych i przyszłych klientów pragnę wdrożyć takie rozwiązania, które będą cechować się wysoką skutecznością oraz mierzalnością - wyjaśnia Tomasz Lis.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Lis posiada ponad 11 lat doświadczenia w komunikacji marketingowej, które zdobywał w sieciowych jak i niezależnych agencjach takich jak Ogilvy Public Relations, Perspektywa Studio Architektury Marki, Euro RSCG Sensors oraz Business Communications Associates.

W swojej karierze doradzał takim firmom, markom i instytucjom jak Absolut, Cemex, CowParade, Ford, Grycan, IBM, Orco Property Group, Pilsner Urquel, Lee, Nestle, Peroni Nastro Azzurro, PL.2012, PKO Bank Polski, Provident, Ministerstwo Finansów, Sharp, Sony, Unilever, Urząd Promocji M.st. Warszawy, Wrangler, Zelmer, Zebra Technologies.

Studiował na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego i z tą dziedziną związał też swoje pierwsze kroki zawodowe pracując jako dziennikarz w TVP, wydawnictwie Bauer, Radiostacji a także Wydawnictwie Literackim.

On Board PR Ecco Network. Firma świadczy usługi w dziedzinie doradztwa public relations. Jest laureatem nagrody Impactor 2009 dla najbardziej podziwianej agencji PR w Polsce. Zajmuje czwarte miejsce na świecie pod względem dynamiki wzrostu przychodów spośród 200 największych firm PR świata (wg rankingu The Holmes Report 2006). Wspólnie z firmami PR z kilkudziesięciu krajów tworzy międzynarodową sieć ECCO Network - jedną z największych sieci firm PR na świecie. Od 2007 roku posiada własne biuro w Kijowie na Ukrainie. On Board PR jest członkiem Związku Firm Public Relations, partnerem Instytutu Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego, laureatem wielu nagród w międzynarodowych i polskich konkursach (IPRA GWA, Magellan, Złote Spinacze). Firma zapewnia kompleksową obsługę w zakresie komunikacji oferując strategiczne doradztwo m.in. w obszarach: Brand Public Relations, Corporate & Financial Communications, Investor Relations, Crisis Management. On Board PR działa w ramach grupy skupiającej m.in. agencję reklamową San Markos i agencję interaktywną Think Kong.


Dodatkowych informacji udziela:
Dariusz Chrzanowski
On Board Public Relations Sp. z o.o.,
Ul. Wolska 88, 01-141 Warszawa
tel.(+48 22) 321-51-00,
e- mail: dchrzanowski@onboard-sanmarkos.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

On Board PR
http://www.onboard.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »