Motoryzacja » Moto Serwis

Total Roadshow, czyli kierowco zadbaj o silnik swojego auta

Już w maju wystartuje Total Roadshow 2010, jest to cykl imprez uświadamiający kierowcom jak ważna jest prawidłowa konserwacja silnika. Dzięki spotkaniom zorganizowanym przez markę Total, każdy będzie miał szansę poczuć się jak prawdziwy kierowca rajdowy.

Do połowy czerwca na parkingach największych centrów handlowych w całej Polsce, właściciele samochodów będą mieć  możliwość bezpłatnego przeglądu auta i sprawdzenia stanu silnika.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

TOTAL to najbardziej rajdowy olej na świecie: od wielu lat jest partnerem Mistrza Świata WRC, a także sponsorem F1. Jako profesjonalny producent doskonale zna tajniki prawidłowej konserwacji silników. Świadome użytkowanie samochodu wpływa na jego żywotności - takie przesłanie towarzyszy ogólnopolskiej kampanii promującej produkty marki Total.

Cykl imprez Total Roadshow rozpocznie się już 15 maja w Czeladzi. Specjalnie na tę okoliczność zbudowana zostanie strefa wzorowana na znanym z wyścigów WRC profesjonalnym parku maszyn. Podczas imprezy kierowcy będą mieli możliwość przeprowadzenia bezpłatnego przeglądu swojego auta w profesjonalnej Alei Serwisowej.

Marka Total zorganizowała kierowcom bezpłatne mierzenie i wyrównywanie ciśnienia opon oraz sprawdzanie poziomu płynów w samochodzie (w tym uzupełnianie poziomu oleju silnikowego). Poza rutynową kontrolą pojazdu, chętni kierowcy będą mieli możliwość przetestowania mocy silnika na hamowni. Dowodem przeprowadzonych testów będą wykresy z pomiarami, które trafią do właścicieli samochodów.

Wśród licznych atrakcji poza Aleją Serwisową z hamownią, pit stopem i punktem kontrolnym, znajdzie się także punkt  edukacyjny, w którym będzie można posłuchać rad specjalistów i porozmawiać z mechanikami. Wartością dodaną imprezy będą stanowiska z grami (konsole Xbox360) i prezentacja produktów firmy V-tech - jednego z największych polskich tunerów samochodów oraz galeria osiągnięć Total. Ponadto imprezom w kolejnych miastach towarzyszyć będą także promocje konsumenckie i konkursy.

Terminy spotkań:

  • 15 maja - Czeladź
  • 16 maja - Kraków
  • 22 maja - Warszawa (Marki)
  • 23 maja - Poznań
  • 29 maja - Częstochowa
  • 30 maja - Wrocław
  • 12 czerwca - Gdańsk

Więcej o marce Total: www.totalpolska.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

InfoMoto
http://infomoto.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »