Technologie » AGD - RTV

Totalna wyprzedaż w SATURNIE

Totalna wyprzedaż w SATURNIE
Zobacz więcej zdjęć »
Sieć SATURN rozpoczęła nowy rok od Totalnej Wyprzedaży urządzeń z zakresu szeroko rozumianej elektroniki użytkowej.

Tysiące produktów w znacznie obniżonych cenach można teraz kupić w 20 sklepach sieci w Polsce oraz na saturn.pl.

Wyprzedaż,  trwająca od 1 do 6 stycznia w sieci  SATURN, obejmuje wszystkie działy ze szczególnym uwzględnieniem najbardziej poszukiwanych produktów elektroniki użytkowej: telewizorów, laptopów, aparatów fotograficznych oraz urządzeń gospodarstwa domowego: pralek, lodówek, kuchenek i drobnego sprzętu domowego.

Oferta dostępna jest w 20 marketach SATURN oraz w sklepie internetowym www.saturn.pl .

Poza ofertą ogólnopolską, w każdym każdy market przygotował lokalną propozycję Produkty objęte akcją wyprzedażową są pełnowartościowe i posiadają gwarancję producenta, którą można w ramach pakietu Gwarancja Plus przedłużyć i rozszerzyć dla większości urządzeń.

SATURN to ceniona marka sklepów z elektroniką użytkową, należąca do holdingu Media-Saturn. W Polsce pierwsze sklepy powstały w 2004 roku. Obecnie SATURN dysponuje ponad 230 marketami w 12 krajach, z czego w Polsce zlokalizowanych jest 20 oraz pierwszy sklep z technologiami mobilnymi Saturn Connect. Markety SATURN oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełną gamę akcesoriów, a także książki, programy i gry komputerowe oraz filmy i muzykę.

www.saturn.pl
facebook.com/SaturnPolska
youtube.com/user/saturnpolskacom  


Saturn
www.saturn.pl
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »