Technologie » AGD - RTV

Totalna wyprzedaż w sklepach SATURN

Totalna wyprzedaż w sklepach SATURN
Zobacz więcej zdjęć »
W piątek, 24 sierpnia, sieć sklepów SATURN rozpoczyna wyprzedaż urządzeń z zakresu szeroko rozumianej elektroniki użytkowej. Podczas akcji, która potrwa 6 dni można będzie markowe produkty w nowych, znacznie obniżonych cenach.Wyprzedaż odbędzie się w dniach 24-29 sierpnia w każdym z 16 marketów w Polsce, a akcja obejmie wszystkie działy ze szczególnym uwzględnieniem najbardziej poszukiwanych produktów elektroniki użytkowej: telewizorów, laptopów, aparatów fotograficznych oraz urządzeń gospodarstwa domowego: pralek, lodówek, kuchenek i drobnego sprzętu domowego.

Każdy market przygotował specjalną ofertę dostosowaną do potrzeb lokalnego rynku. Oto przykładowe produkty, które zdaniem organizatorów będą cieszyły się największą popularnością:

- Telewizor LED LG 42” za 1649,-zł,  zamiast 1849,- zł;
- Telewizor Samsung LCD 32” za 999,- zł, zamiast 1199,- zł;
- Notebook TOSHIBA Satellite 15,5” za 1699,- zł, zamiast 1099,- zł;
- Smartfon Samsung Galaxy S II16GB za 1599,- zł, zamiast 1699,- zł;
- Aparat cyfrowy SONY za 299,- zł, zamiast 349,- zł.

Towary objęte akcją wyprzedażową są pełnowartościowe, objęte całkowitą gwarancją producenta, którą można w ramach pakietu Gwarancja Plus przedłużyć i rozszerzyć dla większości urządzeń. Istnieje możliwość zakupu ratalnego w systemie kredytu 0%.

Szczegóły akcji na stronie: www.saturn.pl

O sieci SATURN:
SATRUN to sieć 16 marketów oferujących największy na rynku asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełną gamę akcesoriów, a także książki, gry komputerowe oraz filmy i muzykę.
W ciągu 8 lat działalności sklepy SATURN osiągnęły ugruntowaną pozycję na rynku elektroniki użytkowej, stając się sklepem pierwszego wyboru na rynkach lokalnych.
SATURN cieszy się również bardzo dobrą opinią jako pewny i wiarygodny pracodawca.


SATURN
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 2 dni:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »