Firma » Biznes

TP w czołówce rankingu odpowiedzialnych firm

TP w czołówce rankingu odpowiedzialnych firm
Zobacz więcej zdjęć »
Telekomunikacja Polska znalazła się na pierwszym miejscu wśród firm z branży telekomunikacyjnej i IT w trzecim już rankingu odpowiedzialnych firm, opublikowanym przez Gazetę Prawną.

Ranking organizowany jest pod patronatem Forum Odpowiedzialnego Biznesu, a audyt wyników przeprowadza firma doradcza PricewaterhouseCoopers.

Telekomunikacja Polska jest najwyżej sklasyfikowanym reprezentantem firm z branży: telekomunikacja, IT, AGD - wyprzedziła m.in. firmy Microsoft oraz  IBM. Z kolei w zestawieniu wszystkich badanych firm znalazła się na piątym miejscu. TP od początku istnienia rankingu (w poprzednich latach publikowanego w Manager Magazin) znajduje się w czołówce odpowiedzialnych firm.

Badaniem objęto największe firmy działające w Polsce. Eksperci opracowujący ranking brali pod uwagę odpowiedzialność firmy w szeroko rozumianych relacjach z otoczeniem - z klientami, partnerami biznesowymi, pracownikami, środowiskiem naturalnym oraz zaangażowanie społeczne.

To kolejne w tym roku wyróżnienie dla Telekomunikacji Polskiej za działania CSR - w rankingu firm odpowiedzialnych społecznie „CSR 24/7" przeprowadzonym przez Polską Konfederację Pracodawców Prywatnych Lewiatan oraz firmę doradczą Braun & Partners, firma zajęła drugie miejsce.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 7 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »