Dom » Wnętrza

Tradycyjny i elegancki design baterii Luga

Tradycyjny i elegancki design baterii Luga
Zobacz więcej zdjęć »
Geometryczne kształty o mocnych kątach, jednak w niczym nieprzypominające popularnych od kilku lat trendów kubistycznych to nowość Kuchinox – seria baterii Luga.

Kolekcja to doskonały przykład, jak na bazie designu kubistycznego i tradycyjnego stworzyć baterie „środka”, które będą podobać się wszystkim. Mają interesujący wygląd, pasujący w dodatku do wielu aranżacji w różnych stylach. Luga idealnie dopełni zarówno przestrzenie w klimacie industrialnym, jak i wnętrza nowoczesne, minimalistyczne i tradycyjne.  

Komplet baterii Luga to seria, w skład której wchodzi aż siedem baterii: zlewozmywakowe z modnym kształtem wylewki w formie „u” i „f”, zlewozmywakowa sztorcowa, dwie baterie umywalkowe oraz baterie wannowa i natryskowa. Wszystkie w interesującej stylistyce i z wysokiej jakości mosiądzu. Posiadają wykończenie chromowane oraz dwustopniowe głowice 35 mm sprzyjające oszczędności wody.

Na każdą obowiązuje pięć lat gwarancji. Są produkowane na wyłączność sieci Castorama.

(fot. Kuchinox) Seria baterii łazienkowych Luga
 (fot. Kuchinox) Seria baterii kuchennych Luga

Kuchinox PRESS BOXRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »