Gospodarka » Żywność

Tropikalna wycieczka z Haribo

Tropikalna wycieczka z Haribo
Zobacz więcej zdjęć »
Jesienna aura z podmuchami wiatru kropiącym deszczem i słońcem, które tylko czasem wygląda zza chmur zagościła u nas na dobre. A wiadomo, że w czasie deszczu – dzieci się nudzą.

Wystarczy jednak sięgnąć po przywołujące wspomnienia lata Haribo Tropifruitti lub kolorowe Jelly World, by świat naszych pociech nabrał owocowych rumieńców. Wakacyjne podróże dają dzieciom wiele radości i zabawy, ale przede wszystkim pozwalają odkrywać świat, poznawać nowe kolory i smaki, które później przypominają im odwiedzane miejsca. Aby przywołać wspomnienia letnich przygód i smaków, wystarczy sięgnąć po owocowe żelki Haribo Tropifrutti lub Jelly World.

Haribo Tropifrutti to miękkie, delikatne żelki o kształtach i smakach tropikalnych owoców, które przypomną nam i naszym pociechom słoneczne wakacje. Ananas, kiwi, pomarańcza, cytryna, malina - tych wszystkich owoców w naturalnych kształtach możemy spróbować otwierając paczkę Tropifrutti. Dzięki tropikalnej mieszance Haribo nawet w pochmurny dzień można wybrać się na wycieczkę, a żelki będą smakowitą przekąską, która przywoła wspomnienie lata podczas rodzinnych spacerów i zabaw.

Jesienna aura często nie pozwala bawić się na dworze, ale to nie oznacza, że dzieci muszą się nudzić. Dzięki żelkom Jelly Word mogą stworzyć własną owocową krainę, nie wychodząc z domu. W jednym opakowaniu Haribo Jelly World znajdują się bowiem żelki w aż 16 niespotykanych dotąd kształtach takich jak: kwiatek, motyl, samolot, statek, samochód, czy dom. Powstające na bazie naturalnych składników miękkie żelki o smaku moreli, pomarańczy wiśni, jabłka, truskawki i maliny, pozwalają budować własny owocowy świat, a przy okazji uczyć się nazw jego elementów oraz łączyć je z bogatą gamą kolorów.

Z Haribo Tropifrutti oraz Haribo Jelly Word jesień będzie radosna, kolorowa i ciekawa !

Dostępność produktów:

Żelki Haribo Tropi Frutti dostępne są w opakowaniu 200 g, w cenie około 5,98 zł brutto / szt.
Żelki Haribo Jelly World dostępne są w opakowaniu 200 g, w cenie około 5,98 zł brutto / szt.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »