Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Trwa aukcja charytatywna Gwiazdki Serc

Trwa aukcja charytatywna Gwiazdki Serc
Zobacz więcej zdjęć »
Do 28 lutego trwa aukcja charytatywna Gwiazdki Serc. Wylicytować można m.in. sukienkę Agnieszki Radwańskiej, piłkę z autografem Kuby Błaszczykowskiego, płytę winylową zespołu LOMBARD, czy jedwabne, eleganckie szale męskie oraz damskie. Inicjatorem akcji jest Raciborska Izba Gospodarcza.

W grudniu, minionego roku odbyła się  XVII edycja Koncertu Charytatywnego Gwiazdka Serc, z którego dochód w całości przeznaczony zostanie na potrzebującym dzieciom z powiatu raciborskiego. Oprócz sprzedaży biletów- cegiełek, organizatorzy koncertu uruchomili aukcje charytatywną z unikatowymi gadżetami. Licytacja potrwa do końca miesiąca, dostępna jest tutaj:  https://www.facebook.com/events/2046362205650897.

Wylicytować można: sukienkę i daszek z autografem Agnieszki Radwańskiej, piłkę i zdjęcie z autografem Kuby Błaszczykowskiego, płytę winylową zespołu LOMBARD ,,Live” z podpisami zespołu oraz książkę z nutami i słowami piosenek z płyty „Szara maść” zespołu Lombard. 

Do akcji przyłączyła się także Fundacja PKO Banku Polskiego. Podarowała organizatorom Gwiazdki Serc 2 damskie jedwabne apaszki (wartość jednej 332,10 zł)- cena wywoławcza 250 zł. Następnie 2 męskie jedwabne szaliki (wartość jednego 369 zł)- cena wywoławcza 270 zł. Zawieszka z bursztynem – AMBER Jewellery (wartość biżuterii- 455,10 zł)- cena wywoławcza 350 zł. 

W aukcji wygrywa osoba, która w wyznaczonym czasie oraz zgodnie z niniejszym regulaminem (dostępny na stronie Raciborskiej Izby Gospodarczej), zaoferuje najwyższą kwotę za dany przedmiot. Członkowie RIG zachęcają do udziału, bo każda darowana złotówka, to zadowolenie najmłodszych mieszkańców powiatu raciborskiego, które potrzebują  pomocy. 

* * *


Autor tekstu: Justyna Korzeniak/ Adventure Media
Autor zdjęć: Magdalena Matusik / Adventure Media

* * * 
Raciborska Izba Gospodarcza Raciborska 
Izba Gospodarcza jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorstwa i osoby prowadzące działalność gospodarczą, która powstała 03.09.1990 r. RIG wspiera wszelkie inicjatywy służące rozwojowi gospodarczemu, tworzy warunki współpracy w kraju i za granicą. Izba reprezentuje jednostki gospodarcze wobec władz samorządowych, urzędów i instytucji. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Adventure Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »