Społeczeństwo » Szkolnictwo i nauka

Trwa nabór na kursy zawodowe w OKZ Andrzej Kalemba

Trwa nabór na kursy zawodowe w OKZ Andrzej Kalemba
Zobacz więcej zdjęć »
Ośrodek Kształcenia Zawodowego Andrzej Kalemba z Wielunia prowadzi nabór na kilka kursów zawodowych, w tym kurs operatora podestów ruchomych samojezdnych, kurs napełniania i opróżniania cystern, kurs operatora suwnic i inne. Poniżej przedstawiamy spis kursów na które możecie się państwo zapisać.
Kurs operatora żurawi samojezdnych - na kurs zapraszamy osoby, które ukończyły 19 lat i posiadają prawo jazdy kategorii C. Podczas kursu odbywają się zajęcia teoretyczne i praktyczne, zaś sam kurs kończy się egzaminem na uprawnienia UDT w kat. IIŻ na obsługę żurawi samojezdnych tzw. dźwigów samochodowych.

Kurs operatora żurawi HDS - tutaj najważniejszym kryterium przyjęcia na kurs jest ukończone 18 lat i brak przeciwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy operatora żurawia HDS. Uprawnienia UDT uzyskane podczas kursu są ważne bezterminowo i upoważniają do obsługi żurawi przeładunkowych HDS.

Kurs operatora podestów ruchomych samojezdnych - jest to kurs na operatora podestów ruchomych samojezdnych tzw. podnośników koszowych montowanych na podwoziu samochodowym. Szkolenie składa się z części teoretycznej i praktycznej, oraz kończy się egzaminem przed komisją kwalifikacyjną UDT.

Kurs operatora podestów ruchomych wolnobieżnych - jest to kurs na operatora podestów ruchomych tzw. zwyżek: przejezdnych wolnobieżnych nożycowych, przegubowych, teleskopowych, masztowych, przewoźnych, stacjonarnych lub wiszących. Szkolenie kończy się egzaminem przed komisją kwalifikacyjną UDT.

Kurs operatora suwnic - na kurs zapraszamy wszystkie osoby, które ukończyły 18 lat, posiadają przynajmniej podstawowe wykształcenie, wobec których nie ma przeciwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy operatora suwnic. Na szkoleniu można uzyskać uprawnienia w kategorii IS i IIS.

Kurs napełniania i opróżniania cystern - szkolenie na tak zwane nalewaki cystern, składające się z części teoretycznej i praktycznej, kończące się egzaminem przed komisją Transportowego Dozoru Technicznego. Szkolenie prowadzone w kilku kategoriach: gazy, materiały ciekłe zapalne, materiały stałe zapalne itd.

Kurs tankowania gazu LPG - podczas tego szkolenie możesz uzyskać uprawnienia na napełnianie zbiorników samochodowych gazem skroplonym LPG. Kurs trwa tylko dwa dni i kończy się egzaminem państwowym przed komisja kwalifikacyjną TDT. Na kurs należy się zapisać z przynajmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem.

Kurs obsługi dźwigów towarowo-osobowych - szkolenie w zakresie uzyskania uprawnień UDT na obsługę dźwigów towarowo-osobowych, składające się z części teoretycznej i praktycznej. Szkolenie prowadzone w dwóch kategoriach: ID oraz IID. Uzyskane uprawnienia są ważne bezterminowo.

O ośrodku: Ośrodek Kształcenia Zawodowego Andrzej Kalemba to niepubliczna placówka oświatowa prowadząca kursy i szkolenia w całej Polsce. Ośrodek posiada mobilnych instruktorów, którzy są w stanie dojechać w każde miejsce w Polsce dla minimum 3 osób. Więcej informacji o OKZ można uzyskać na stronie ośrodka, profilu na facebooku lub blogu ośrodka.

Szybki kontakt:  ul. Romualda Traugutta 53, 98-300 Wieluń / tel. 504 556 709 oraz 43 843 21 86 / e-mail: biuro@kursy-wielun.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Printex

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »