Dom » Wnętrza

Trwa wystawa produktów finałowych konkursu Dobry Wzór 2015

Trwa wystawa produktów finałowych konkursu Dobry Wzór 2015
Zobacz więcej zdjęć »
Dobrze zaprojektowane, nowoczesne, innowacyjne i z cenami skalkulowanymi adekwatnie do kieszeni każdego Polaka. Właśnie takich rozwiązań poszukiwało prestiżowe jury podczas tegorocznej edycji konkursu Dobry Wzór 2015. Do finału trafiły aż trzy produkty zgłoszone przez markę Roca.

Celem konkursu Dobry Wzór jest przede wszystkim wyróżnienie produktów charakteryzujących się wysoką jakością wzornictwa oraz wspieranie ich producentów i dystrybutorów. W organizowanym przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego konkursie  do finału trafiły aż trzy produkty zgłaszano przez markę Roca. Wśród nich znajduje się seria baterii czasowych Avant,  zaprojektowana przez Ramón Benedito seria baterii Moai oraz minimalistyczna umywalka z materiału SaphirKeramik należąca do kolekcji Kartell by Laufen autorstwa Ludovica i Roberto Palomba.

Wszystkie wyróżnione w tegorocznej edycji produkty można zobaczyć na wystawie pokonkursowej w siedzibie IWP przy ulicy Świętojańskiego 5/7. Wystawa będzie czynna w dniach 23.10.-23.11. od wtorku do niedzieli w godzinach 10:00 – 19:00. Obowiązuje wstęp wolny.

 

Więcej informacji na stronie organizatora konkursu: http://iwp.com.pl/     

 
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

AgencjaS4

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »