Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Trwały makijaż podkreślający kobiecą urodę

Trwały makijaż podkreślający kobiecą urodę
Zobacz więcej zdjęć »
Szminka, kredka pod oczy, puder oraz cienie służą podkreślaniu kobiecego piękna. Z biegiem lat czas oraz zdrowie sprawia, że panie mają coraz mniej czasu na poranne łazienkowe malowanie. Innym problemem staje się nasze zdrowie, które w różny sposób daje o sobie znać.

Rezygnacja z porannego makijażu przecież nie wchodzi w grę. Medycyna estetyczna wzięła pod uwagę takie stan rzeczy dawno temu. Dzięki ich popularnemu zabiegowi zwanemu makijaż permanentny kobiety zyskują nie tylko na wyglądzie, ale także na czasie i samopoczuciu.

Specyfikacje techniczne zabiegu

Zabieg polega na wprowadzaniu pod skórę farbującego pigmentu. Farba dobierana jest indywidualnie pod karnacje, kolor włosów i ust. Podstawowym pytaniem wielu pań jest bolesność zabiegu. Choć technicznie wygląda on podobnie do robienia tatuaży poziom bólu jest diametralnie różny. Na pewno jest odczuwalny jednak nie sprawia żadnego dyskomfortu podczas jego wykonywania. Technicznie rzecz biorąc makijaż permanentny utrzymuje się od dwóch do pięciu lat. Wpływ na długość ma oczywiście nasz styl życia. W naszym kraju jest coraz więcej profesjonalnych miejsc, w których możemy go wykonać, co znacznie podnosi jego popularność.

Korzyści z permanentnego makijażu

Poza istotnymi korzyściami związanymi z wyglądem zabieg daje kobietom dużo więcej. Podniesienie pewności siebie każdego dnia jest kolejną zaletą. Matki opiekujące się dziećmi mające nieprzespane noce oraz kobiety pędzące za karierą również wiele zyskają. W ich przypadku czas poświecony na malowanie jest na wagę złota. Mając makijaż permanentny nie muszą już myśleć o porannym malowaniu. Oszczędzą także na kosmetykach oraz licznych akcesoriach z nimi związanych. Panie uprawiające sport kilka razy w tygodniu nie będą narzekały już na rozmazany podkład oraz pot, który niszczy poranną pracę z kosmetyczką.

Wpływ na skórę i zdrowie ogólne

Osoby mające na swoim ciele tatuaże są przykładami zdrowej skóry. Podobnie można powiedzieć o kobietach mających makijaż permanentny. Każdy zabieg ma swoje przeciwwskazania zdrowotne także i ten. Ciąża, choroby skóry oraz cukrzyca to podstawowe czynniki, które uniemożliwiają jego wykonanie. Po wykonaniu trwałego makijażu należy poświęcić sobie od 3 do 7 dni na wypoczynek. W tym czasie kolor się ustabilizuje a wszelkie obrzęki znikną.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Beauty4Ever - Gabinet kosmetyczny Warszawa
http://www.beauty4ever.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »