Firma » Biznes

Trzecia konferencja TOP10

Trzecia konferencja TOP10
Zobacz więcej zdjęć »
5 marca w Łodzi odbędzie się kolejna z cyklu 10 konferencji „TOP10 – najbardziej perspektywiczne rynki dla polskiego eksportu”, którego partnerem strategicznym jest firma Dachser. Celem wydarzenia jest promocja działalności eksportowej wśród lokalnego biznesu.


Konferencje „TOP10 – najbardziej perspektywiczne rynki dla polskiego eksportu” organizowane są przez wydawnictwo dziennika Rzeczpospolita przy wsparciu zainteresowanych podmiotów. Dachser, jako ekspert w usługach logistycznych realizowanych globalnie, został strategicznym partnerem wszystkich 10 spotkań, które odbędą się w największych polskich miastach. Podczas spotkań wręczane są nagrody Orły Eksportu.
Jak pokazują wyniki naszych eksporterów, sprzedają oni za granicę coraz więcej, coraz szerszy asortyment produktów i – co istotne – na coraz więcej rynków – mówi Grzegorz Lichocik, prezes Dachser w Polsce. Polskie wyroby zyskują popularność i konkurencyjność już nie tylko w krajach sąsiednich czy należących do Unii Europejskiej, ale również w bardziej odległych i egzotycznych. Nasza działalność to m.in. wspieranie przedsiębiorców w zdobywaniu nowych rynków – podkreśla Grzegorz Lichocik. Podczas łódzkiej konferencji TOP10 Dachser reprezentował będzie Jarosław Wrona, regionalny kierownik sprzedaży, który opowie o korzyściach płynących ze współpracy z operatorem logistycznym przy ekspansji na nowe rynki.
Podczas spotkania omawiane będą m.in. najciekawsze kierunki handlu zagranicznego dla polskich firm i sektory o największym potencjale eksportowym. Zostaną także zaprezentowane wyniki regionalnego, rankingu firm zajmujących się eksportem „Orły eksportu” z województwa łódzkiego. Wśród prelegentów będą przedstawiciel Ministerstwa Gospodarki, partnerzy konferencji oraz przedsiębiorcy. Gośćmi będą przedstawiciele lokalnego biznesu – właściciele firm produkcyjnych, dyrektorzy ds. handlu, sprzedaży i eksportu.
Trzecia z cyklu, łódzka konferencja „TOP10 – najbardziej perspektywiczne rynki dla polskiego eksportu” odbędzie się 5 marca o godz. 9:30 w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej S.A.
Spotkania regionalne w ramach projektu „TOP10 – najbardziej perspektywiczne rynki dla polskiego eksportu”:
* 15 stycznia – Warszawa
* 18 lutego – Wrocław
* 5 marca – Łódź
* 30 marca – Poznań
* 14 kwietnia – Toruń
* 28 kwietnia – Rzeszów
* 7 maja – Szczecin
* 26 maja – Katowice
* 9 czerwca – Kraków
* 18 czerwca – Gdańsk
Partnerami merytorycznymi spotkań w regionach są Ministerstwo Gospodarki, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Krajowa Izba Gospodarcza, Związek Banków Polskich, Instytut Badań Rynku, Konsumpcji i Koniunktur, regionalne izby handlowo-przemysłowe oraz Marszałkowie Województw.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

katarzyna.prochniak@globalbrand.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »